36 haftalık gebeyim Bebegin boyu

• Konbuyu başlatan Bdhruru
  • Toplam 7 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bdhruru tarafından oluşturulan 36 haftalık gebeyim Bebegin boyu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 824 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 36 haftalık gebeyim Bebegin boyu
Konbuyu başlatan Bdhruru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esra gümüş
B

Bdhruru

Guest
Kızlar doktor ultrasonda bebeğin boyu 30 cm dedi, kısa bir bebek olcak dedi , moralim bozuldu

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Moralini neden bozuyorsun canım sağlıklı olsun canı içinde olsun boyu da kısa olsun çok şükür de yine de bak ben dünden beri hissetmiyorum bebeğimi tedirginlik yaşıyorum herşeye şükür yine de sende böylr şeylere bence takılma ❤️🥺

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doktor ultrasonda bebeğin boyu 30 cm dedi, kısa bir bebek olcak dedi , moralim bozuldu
Büyüynce uzar merak etme sıkma canını
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Moralini neden bozuyorsun canım sağlıklı olsun canı içinde olsun boyu da kısa olsun çok şükür de yine de bak ben dünden beri hissetmiyorum bebeğimi tedirginlik yaşıyorum herşeye şükür yine de sende böylr şeylere bence takılma ❤️🥺
Çikolata ye uzan inşallah hareket eder belki iş yaparken hissetmemişsindir

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Doğuma kdr uzar o cnm sıkma canını doğumdan sonra da illa ki uzayacak boşa sıkıon canını
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yanlış da ölçmüş olblr cnm sen başka doktora da git

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Cnm dün bu konuyu doktorum ile konuştum 27.haftadayım hep kilosunu söylüyorsunuz hiç boyunu söylemediniz dedim doktorda bebek cenin pozisyonunda boylu boyunca uzanmış degil ki dedi biz doktorlar bebeğin uyluk kemiğini ölçüp 7 ile çarpıyoruz öyle tahmini rakam veriyoruz dedi oda net degil

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar