37+0sezeryan 🤔

• Konbuyu başlatan Brm
  • Toplam 20 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Brm tarafından oluşturulan 37+0sezeryan 🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,593 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 37+0sezeryan 🤔
Konbuyu başlatan Brm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Brm
B

Brm

Guest
Kızlar kontrolüm vardı 37+0olumca 38. Haftaya girmiş oluyorum değilmi öncelikle onu merak ediyorum doktor kontrol etti bebek hala dönmemış dönmesini artik beklemeyiz dedi cuma günü kontrolüm var haftaya salı da gel sezeryan dedi ama benim normalde çocuk nisan 11 de doğması gerekiyor ultrasyon tarihinle göre ama doktor 5 nisanda sezeryan olmamı söylüyor ben 1 hafta daha durmasını istiyorum sizce ne yapmalıyım doktor biraz erken davranmıyor mu sezeryan olmak istemiyordum hiç ama bebek dönmez mi gerçekten de artik

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Kızlar kontrolüm vardı 37+0olumca 38. Haftaya girmiş oluyorum değilmi öncelikle onu merak ediyorum doktor kontrol etti bebek hala dönmemış dönmesini artik beklemeyiz dedi cuma günü kontrolüm var haftaya salı da gel sezeryan dedi ama benim normalde çocuk nisan 11 de doğması gerekiyor ultrasyon tarihinle göre ama doktor 5 nisanda sezeryan olmamı söylüyor ben 1 hafta daha durmasını istiyorum sizce ne yapmalıyım doktor biraz erken davranmıyor mu sezeryan olmak istemiyordum hiç ama bebek dönmez mi gerçekten de artik
İlk gebelik mi canim

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Donmez derken kafasimi yukarda bebeyin?

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar kontrolüm vardı 37+0olumca 38. Haftaya girmiş oluyorum değilmi öncelikle onu merak ediyorum doktor kontrol etti bebek hala dönmemış dönmesini artik beklemeyiz dedi cuma günü kontrolüm var haftaya salı da gel sezeryan dedi ama benim normalde çocuk nisan 11 de doğması gerekiyor ultrasyon tarihinle göre ama doktor 5 nisanda sezeryan olmamı söylüyor ben 1 hafta daha durmasını istiyorum sizce ne yapmalıyım doktor biraz erken davranmıyor mu sezeryan olmak istemiyordum hiç ama bebek dönmez mi gerçekten de
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet canim
Anladim canim

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar