Sorum var 37+2haftal覺k gebelikte mide bulanmas覺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk覺nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Leyla Muradova taraf覺ndan oluturulan 37+2haftal覺k gebelikte mide bulanmas覺 bal覺kl覺 konuyu okuyorsunuz. Bu konu imdiye dek 79 kez g繹r羹nt羹lenmi, 3 yorum ve 1 tepki puan覺 alm覺t覺r...
Kategori Ad覺 Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Bal覺覺 37+2haftal覺k gebelikte mide bulanmas覺
Konbuyu balatan Leyla Muradova
Balang覺癟 tarihi
Cevaplar
G繹r羹nt羹leme
襤lk mesaj tepki puan覺
Son Mesaj Yazan Ecrin'in Annesi

Leyla Muradova

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
6 Kas覺m 2023
Merhaba k覺zlar,36+2haftal覺k hamileyim,geceler mide bulant覺s覺+karn覺mda sanc覺 ile kramplar oluyor 4-5dk sonra ge癟iyor,bacaklar覺ma,belimede ar覺 veriyor,vajinada sanc覺 iyne batma gibi ar覺lar hiss ediyorum,dolgunlukda var,acaba bu ar覺lar dogumun habercisi mi? Ama ne nian ne su gelmedi hala

Kayra ve Ayran覺n Annesi

Kayra Ate
Y繹netici
Mod
Ay覺n Annesi
rank
Kat覺l覺m
15 Ekim 2021
Merhaba k覺zlar,36+2haftal覺k hamileyim,geceler mide bulant覺s覺+karn覺mda sanc覺 ile kramplar oluyor 4-5dk sonra ge癟iyor,bacaklar覺ma,belimede ar覺 veriyor,vajinada sanc覺 iyne batma gibi ar覺lar hiss ediyorum,dolgunlukda var,acaba bu ar覺lar dogumun habercisi mi? Ama ne nian ne su gelmedi hala
Doum belirtisi can覺m doum yaklat覺覺 i癟in oluyor bende de oluyordu . Mide bulant覺s覺 vs 37+6 da doum ettim

Bebein Tahmini Doum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliinizin 31. Haftas覺ndas覺n覺z.
Bebeiniz yakla覺k kokonat b羹y羹kl羹羹nde.
Bebek ba覺n覺 bir taraftan dier tarafa 癟evirebilir. 癟ok hareket etmesinden dolay覺 annede uykusuzluk olabilir. Bu haftadan itibaren yalanc覺 doum ar覺lar覺 (braxton hick kas覺lmalar覺) balar. bazen erken doum eylemi balayabilir. ar覺lar s羹rekli olursa mutlaka doktorunuza haber verin.
Bebeinizin boyu yakla覺k 40 cm a覺rl覺g覺 1650 gr :)
襤mza alan覺n覺za hesaplama eklemek i癟in t覺klay覺n覺z

Ecrin'in Annesi

Prensesin Annesi
rank
Kat覺l覺m
20 Aral覺k 2023
Normal cnm son aylara doru gidiyor Rabbim sasalim kuca覺na almay覺 nasip etsin inallah can覺m

Bebein Tahmini Doum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliinizin 22. Haftas覺ndas覺n覺z.
Bebeiniz yakla覺k kabak b羹y羹kl羹羹nde.
Bebeimiz yeni doan覺n minik kopyas覺 halini ald覺. g繹zler olutu fakat iris hala siyah pigment halinde. ince t羹yler (laguna) cildi kaplar. pankreas hormon 羹retimine balar. Cilt deiiklikleriniz artmaya devam eder. kal癟a, kar覺n ve g繹g羹ste sell羹litler olumaya
balar. ka覺nt覺 olabilir. nemlendirici kremler kullan覺labilir.
Bebeinizin boyu yakla覺k 29 cm a覺rl覺g覺 470 gr :)
襤mza alan覺n覺za hesaplama eklemek i癟in t覺klay覺n覺z
T羹m sayfalar y羹klendi.