Sorum var 37+2haftalık gebelikte mide bulanması🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Leyla Muradova tarafından oluşturulan 37+2haftalık gebelikte mide bulanması🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 231 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 37+2haftalık gebelikte mide bulanması🤔
Konbuyu başlatan Leyla Muradova
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çağnurrr20

Leyla Muradova

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar,36+2haftalık hamileyim,geceler mide bulantısı+karnımda sancı ile kramplar oluyor 4-5dk sonra geçiyor,bacaklarıma,belimede ağrı veriyor,vajinada sancı iyne batma gibi ağrılar hiss ediyorum,dolgunlukda var,acaba bu ağrılar dogumun habercisi mi? Ama ne nişan ne su gelmedi hala🤔

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kızlar,36+2haftalık hamileyim,geceler mide bulantısı+karnımda sancı ile kramplar oluyor 4-5dk sonra geçiyor,bacaklarıma,belimede ağrı veriyor,vajinada sancı iyne batma gibi ağrılar hiss ediyorum,dolgunlukda var,acaba bu ağrılar dogumun habercisi mi? Ama ne nişan ne su gelmedi hala🤔
Doğum belirtisi canım doğum yaklaştığı için oluyor bende de oluyordu . Mide bulantısı vs 37+6 da doğum ettim

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Normal cnm son aylara doğru gidiyor Rabbim sağsalim kucağına almayı nasip etsin inşallah canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar