Sorum var 37+6 sezeryan

• Konbuyu başlatan Makbule 🤰
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Makbule 🤰 tarafından oluşturulan 37+6 sezeryan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 674 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 37+6 sezeryan
Konbuyu başlatan Makbule 🤰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3 çocuk annesi
M

Makbule 🤰

Guest
Kizlar haftaya sali gunu sezeryan olucam kan degerlerim cok çok düşük çıkmış haftaya kadarbol bol pekmez uzum ye kan ilacini ic falan dedi doktor yoksa kan vermek zorunda kalicaz dedi de zor benm o gune kadar kan degerlerimin yukselmesi bende dogustan var bu çünkü kan verirler buyuk ihtimal sezeryandan once mi verirler acaba ?

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar haftaya sali gunu sezeryan olucam kan degerlerim cok çok düşük çıkmış haftaya kadarbol bol pekmez uzum ye kan ilacini ic falan dedi doktor yoksa kan vermek zorunda kalicaz dedi de zor benm o gune kadar kan degerlerimin yukselmesi bende dogustan var bu çünkü kan verirler buyuk ihtimal sezeryandan once mi verirler acaba ?
Ameliyat sırasında kan verirler diye tahmin ediyorum canım. Dediğin gibi beslenmeyle 1 haftada bi tık artabilir değerlerin ama seni kurtaracak derecede artmaz. Böyle durumlarda doğum öncesinde damardan veriler kan ilaçları var benim erken doğum riskim vardi diye doktorum önermişti almıştım serumla beraber. Çok faydasını görmüştüm. Doktorun sana da yazsaymış keşke en azından baya toparlardın

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Allah'ım yardımcın olsun canım ❤️

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
Avakado da ye. Hem bebeğe hem sana şifa olur Allah'ın izniyle. Süt ürünleri ile kan yapan şeyleri de bir arada tuketme. Dikkat edersen en azından gücün olur doğuma

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hayır sezeryandan sonra ben normal doğum yaptım Akdeniz anemisi tehsisi var bende doğumdan sonra kan nakli yapılır doğumdan önce böyle birşey söz konusu bile olamaz niye doktoruna bunu detaylı sormadın birde kan ilacı verdi mi sana bu doktorlar insanı sinir ediyor onu ye bunu ye kan degerin yükselmese kan nakli yapacaz demek ne doktorun niye kan değerlerini takip etmedi ki ayy sana söyleyim iğrenç birşey ben normal doğum yaptım kan kaynettim çok kanım önceden hazırdı yani doğum anında Adapazarindan getirildi

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Kontrole giderken kan ilaçı verilmedi mi sana ki çünkü ben 30 haftadan sonra kan ilaçı da kullandım birde normal doğum yapmama rağmen doktorun kan ilaçı falan vs söylemedi mi canım sana

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Beb
Hayır sezeryandan sonra ben normal doğum yaptım Akdeniz anemisi tehsisi var bende doğumdan sonra kan nakli yapılır doğumdan önce böyle birşey söz konusu bile olamaz niye doktoruna bunu detaylı sormadın birde kan ilacı verdi mi sana bu doktorlar insanı sinir ediyor onu ye bunu ye kan degerin yükselmese kan nakli yapacaz demek ne doktorun niye kan değerlerini takip etmedi ki ayy sana söyleyim iğrenç birşey ben normal doğum yaptım kan kaynettim çok kanım önceden hazırdı yani doğum anında Adapazarindan getirildi
Bebek anne karnından alındığı zaman nakil yapılıyormuş canım sezeryanda da aynı yani ama sana söyleyim igrenc bişi ben ne biçim kustum her damar kabul etmiyor heryerimi deldiler ama sende öyle olmaz emin ol hiç korkma kan nakli sadece mide bulandırıyor kusturuyor ve kusman iyi bişi narkozu da atarsın 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar