37 hafta bebek hareketleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Panikbiranne tarafından oluşturulan 37 hafta bebek hareketleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 516 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 37 hafta bebek hareketleri
Konbuyu başlatan Panikbiranne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

Panikbiranne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yarın 37 haftalık olururum gece 5 lerden beri bebeğimin hareketleri yok gibi birşey korkmaya başladım çok hareketli bir bebek olduğu için bariz bir azalma var hareketlerde açıkçası endişeleniyorum hala oynamıyor tatlı yedim birşeyler içtim karnımı sevip okşadım seslendim ama hiç tepki yok :((

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yarın 37 haftalık olururum gece 5 lerden beri bebeğimin hareketleri yok gibi birşey korkmaya başladım çok hareketli bir bebek olduğu için bariz bir azalma var hareketlerde açıkçası endişeleniyorum hala oynamıyor tatlı yedim birşeyler içtim karnımı sevip okşadım seslendim ama hiç tepki yok :((
Kızım hemen hastaneye git ben bile korktum 😯
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızım hemen hastaneye git ben bile korktum 😯
İçin rahat etsin

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım bebişin büyüdüğü için yeri daralıyor haraketleri azalabilir. Ama günden 10 dan az olmamalı. Kendini yorma bol bol dinlen.

Tüm sayfalar yüklendi.