37 hafta olum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Evinn tarafından oluşturulan 37 hafta olum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,547 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 37 hafta olum
Konbuyu başlatan Evinn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar doğumum yaklaşıyor ikinci doğumum 3 yaşında kızım var doğum yapacağım hastanede çok uzak kafamda deli sorular hastanede bana rafakatcilik yapacak kimse yok annem hem yasli hemde esim ailemle konusmuyor kiz kardesim de var ama eşim onulada konuşmuyor ailesi var ama onlarda benm yanıma asla gelmezler napacam bilmiyorum acaba çok zorları miyim hastanede tek başıma 😔😔

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Tek başına kalmamalısın kimse yoksa eş dost kalsın yanında yada kızını kayınvslidenlere bıraksın eşin kalsın yanında

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Devlet olduğu için almıyorlar ki
Senin ailenden kimse gelemez mi ya sonuçta tamam konuşmuyor olabişir eşin ama orada tek kalamazsın yani birinin yanında olması lazım illa sybı ortamda olavakşarı konuşmaları gerektiği anlamına gelmiyor ki. Sonumta senin ve bebeğiniz için öndnşi bir gün kolay bir şey yaşanmıyor orda

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Senin ailenden kimse gelemez mi ya sonuçta tamam konuşmuyor olabişir eşin ama orada tek kalamazsın yani birinin yanında olması lazım illa sybı ortamda olavakşarı konuşmaları gerektiği anlamına gelmiyor ki. Sonumta senin ve bebeğiniz için öndnşi bir gün kolay bir şey yaşanmıyor o
Eşim getirmese gelemezler çok uzak hastane bilmiyorlar arabası var kendisi gidip getirmese gelemezler. Hamileligime beni pişman etti 😪

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Eşim getirmese gelemezler çok uzak hastane bilmiyorlar arabası var kendisi gidip getirmese gelemezler. Hamileligime beni pişman etti 😪
Getirmesi lazım eşini al karşına konuş. Konuşmuyor olabilirsiniz ama o gün bana birinin refakat etmesi lazım eşe dosta gel diyemem oram buram açık olacak kanamam olacak ailemden başkasıyla yapamam de en azından kız kardeşini alsın getirsin

Suzi

Kayıtlı Üye
rank
Vallaha canim kusura bakmada tmm konusmuyo olabilirler ama senin hatrina ailenden birini getirebilir senin hatrina konusabilir demi okadar da degil sonucta eger sende onun hatri icin kaynanangille konusup gidip geliyosaniz seninde hicmi hatrin yok sonucta bebek ikinizin bende boyle erkekleri anlamiyom

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Vallaha canim kusura bakmada tmm konusmuyo olabilirler ama senin hatrina ailenden birini getirebilir senin hatrina konusabilir demi okadar da degil sonucta eger sende onun hatri icin kaynanangille konusup gidip geliyosaniz seninde hicmi hatrin yok sonucta bebek ikinizin bende boyle erkekleri anlamiyom
Onda hic bi hatırım yok ondan böyle yapiyor zaten😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ah ah canim Ailesi bana neler yaptı yine mecbur konuştum gidip geliyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ah ah canim Ailesi bana neler yaptı yine mecbur konuştum gidip geliyorum

Son düzenleme:

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar doğumum yaklaşıyor ikinci doğumum 3 yaşında kızım var doğum yapacağım hastanede çok uzak kafamda deli sorular hastanede bana rafakatcilik yapacak kimse yok annem hem yasli hemde esim ailemle konusmuyor kiz kardesim de var ama eşim onulada konuşmuyor ailesi var ama onlarda benm yanıma asla gelmezler napacam bilmiyorum acaba çok zorları miyim hastanede tek başıma 😔😔
Aynı durumdan muzdaribim bende napacaqmi bilmiyorum eşimi alırlarsa eşim kalacak benimde 3bucuk yaşında bi oqlum war kendi annemler bursada babam 63 yaşında emekli deqil hala çalışıyor annem onu yanliz bırakmak istemiyor. Ablam war cocuklari okula qidiyor büyük ablam war annemlerle bizle küs. Kaynanam Ankarada otyruyr onada ben qel demiyorum 30tane kötülük yapsa yaptqi bi iyliqin hepsini kapatiyo başıma kalkıyor. Kendisi qelirim diyor 20 Kasım doqumum qörünuyr tutarsa. Doqumum normal Olmadı kendi başımın caqresine bakarim rabbim büyuktr. İlk doqumumda refakatçi felan yoktu Kaynanam qeldi esimle üstümü qiydrdi bıraktı ewine qitti sabahta qelip cikardilar. Bundada uzerimi kendim qiyersem selamete çıkarım ewelAllah. Olmayacaqada kendimizi odaklayalm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar