37 hafta olum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Evinn tarafından oluşturulan 37 hafta olum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,547 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 37 hafta olum
Konbuyu başlatan Evinn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Hepimizden razı olsun canım. Gerçi snaa diyom da benimde annem sezeryandan 1 hafta 10 gün önce gelecek güya ama babamın bu ara tansiyonu yükseliyor her gün her gece aciller deler kaynanam da gelmez teklif ettik de istemiyor gelmek bende belki tek olurum eşimle
Evet canım durumunu biliyorum geçende de sen demistin . Önemli olan eştir hastanede bi gün kalacaz zor kısmı evdedir bir de başka çocuk varsa artık allah yardım etsin aklımızı kurusun şahsen benim eşim hic insanlıktan nasibini almamış ailesi konuşunca evde hic bakmaz bana

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım durumunu biliyorum geçende de sen demistin . Önemli olan eştir hastanede bi gün kalacaz zor kısmı evdedir bir de başka çocuk varsa artık allah yardım etsin aklımızı kurusun şahsen benim eşim hic insanlıktan nasibini almamış ailesi konuşunca evde hic bakmaz bana
Yok bakar da nasıl bakar bilmez benimki öyle yalap şap bakar da neyse babamla konuşacam

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar