Sorum var 37 hafta

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gulcan Abdullah tarafından oluşturulan 37 hafta başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 648 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 37 hafta
Konbuyu başlatan Gulcan Abdullah
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SADECE ÖZLEM

Ömür'ün annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar. 37 haftalik dogum yapan varmi? Bu haftada bebek kuveze duwermi?
Canım bebeğin gelişimine bağlı ama kalsa bile bir kaç gün kalır belki de kalmaz doktor öncesi geliştirici iğne vs yaparsa hiç girmez benimde erken doğum riskim var benim doktor su gelirse 24 saat serum ilaç vs bisiler verip ertesi gün doğum yaptırıyor benim doktorum yani diğer hastalarına öyle yaptı takip ettiğim için gördüm ama 35de doğup girmeyen de oldu aralarında erken doğum riski mi var

Gulcan Abdullah

Kayıtlı Üye
rank
Canım bebeğin gelişimine bağlı ama kalsa bile bir kaç gün kalır belki de kalmaz doktor öncesi geliştirici iğne vs yaparsa hiç girmez benimde erken doğum riskim var benim doktor su gelirse 24 saat serum ilaç vs bisiler verip ertesi gün doğum yaptırıyor benim doktorum yani diğer hastalarına öyle yaptı takip ettiğim için gördüm ama 35de doğup girmeyen de oldu aralarında erken doğum riski mi var

Canim ben 37 haftalik hamileyim bana erken geliyor ama her kes artik normal vakti oldugunu soyluyor. İlk hamileliyimde gecirdiyim enfeksiyondan dolayi bebegim 37 haftalik dogdu kuveze girdi ama cok wukr bu hamileliyimde boyle bir wey yawamadim yinede bana bu haftada dogum erken geliyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebeğinin gelişimi iyiyse küveze girmez canım 37. Hafta da ve sonrasında doğanlar genelde gelişimini tamamlamış oluyorlar. Sağlıkla hayırla kavuşun inşallah 🙏
Hepimiz inşallah🙏🙏🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar