37 haftasi uzeri olup aşerme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan 37 haftasi uzeri olup aşerme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,451 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 37 haftasi uzeri olup aşerme
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bla bla bla

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bende 28. Haftadayim. Ben kendim haptigim yemegi kezzetli yiyemiyorum. Zorluyorum kendimi. Baskasi yaoinca ama yiyorum. Gebelikte boyle oldum o yuzden instegramdan surekli yemeklere bakip ayy canim cekti diyorum😅😅 ama benim bu durumlar as ermek degil bence. Gebeligin basinda cnm birsey cekiyordu bulamiyorsumda. ruyamda yemistim ayy oyle lezzetliydiki o ruyamda anlatamam. Ama o as ermekti bence😅😅
Rüyamda bende piyasada kalkan lays fırında cipsni yedim 5 aylikken aradi aradi eşim bulamadı meqer üretimden kalkms rüyamda yedim 😅 bende ilk başlarda başkası yapsa ben yesem kafasındaydm smdi kanara oldum ne pisirsem qözum dusuyor sizinde qecicidr eminim 😃

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Rüyamda bende piyasada kalkan lays fırında cipsni yedim 5 aylikken aradi aradi eşim bulamadı meqer üretimden kalkms rüyamda yedim 😅 bende ilk başlarda başkası yapsa ben yesem kafasındaydm smdi kanara oldum ne pisirsem qözum dusuyor sizinde qecicidr eminim 😃
Yaa canim benim ayy piyasadan kalkmasidaa ne garip olmus🙈🙈🙈 benimkide asma yapragiydi. Ama tazesi. Bulamiyordum. Ruyamda pazarda bir pazarcı verdi bana yedim ay oyle guzeldiki😅🤭🤭🤭 bilmiyorum cnm yaa. Yapiyorum yemek yiyorum ama sirf bebis icin. Hic bir yemegim lezzetli gelmiyor suan bana🥴 arkadaslar davet ettigindede sofradan kalkamiyorum😅😅😅

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Yaa canim benim ayy piyasadan kalkmasidaa ne garip olmus🙈🙈🙈 benimkide asma yapragiydi. Ama tazesi. Bulamiyordum. Ruyamda pazarda bir pazarcı verdi bana yedim ay oyle guzeldiki😅🤭🤭🤭 bilmiyorum cnm yaa. Yapiyorum yemek yiyorum ama sirf bebis icin. Hic bir yemegim lezzetli gelmiyor suan bana🥴 arkadaslar davet ettigindede sofradan kalkamiyorum😅😅😅
Hayatta neler war dedittiriyor böyle durumlar 😅😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar