Sorum var 38+1

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gule30 tarafından oluşturulan 38+1 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 320 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 38+1
Konbuyu başlatan Gule30
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar yarın kontrolüm var 38+1 ile en son 36+2 de gitmiştim doktora. Bu hafta ne sormam lazım ve neye bakacak doktorum merak ediyorum. Bilgili anneler cevapları alabilir miyim 🥰🥰
Nst çekilir kuzum ultrasonda bebeğin gelişimine bakar doktor tahlil isteyebilir eğer gerek görür ise alttan muayene yapabilir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Aysima-lisa`nın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yarın kontrolüm var 38+1 ile en son 36+2 de gitmiştim doktora. Bu hafta ne sormam lazım ve neye bakacak doktorum merak ediyorum. Bilgili anneler cevapları alabilir miyim 🥰🥰
Aynı haftadayız günde aynı bügün doktordaydım Altan muahane yaptı nts yaptı karnından kontrol yapıldı benım herseyın uyu oldugunu soyledı sadece acıkma yok henux denıldı yarında hastanede kontrolüm büyük var ve orda karar verilecek sezeryan yada normal dıye Eger sezaryan olursa 3 gün sonra gırecem yok normal denıkırse gunumu bekleyecem ozamana kadar acılma olmazsa sunı sancı verılecek.aızın dogum nezaman acaba normal tarıh

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Aynı haftadayız günde aynı bügün doktordaydım Altan muahane yaptı nts yaptı karnından kontrol yapıldı benım herseyın uyu oldugunu soyledı sadece acıkma yok henux denıldı yarında hastanede kontrolüm büyük var ve orda karar verilecek sezeryan yada normal dıye Eger sezaryan olursa 3 gün sonra gırecem yok normal denıkırse gunumu bekleyecem ozamana kadar acılma olmazsa sunı sancı verılecek.aızın dogum nezaman acaba normal tarıh
Sag salim evladını kucagina almayı nasip etsin canım dualrim seninle 🙏🏻😘

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Nst çekilir kuzum ultrasonda bebeğin gelişimine bakar doktor tahlil isteyebilir eğer gerek görür ise alttan muayene yapabilir
Teşekkür ederim cnm 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal siteye göre kalan 13 gün yazıyor canım . Yarın gidicem bakalm ne diyecek yazarım buraya .

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar