38 hafta 6 günlük gebeyim. Açılmamın olması için

• Konbuyu başlatan Yaseminanne
  • Toplam 5 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yaseminanne tarafından oluşturulan 38 hafta 6 günlük gebeyim. Açılmamın olması için başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 933 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 38 hafta 6 günlük gebeyim. Açılmamın olması için
Konbuyu başlatan Yaseminanne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asaf_yusuf
Y

Yaseminanne

Guest
38 hafta 6 günlük hamileyim. 2 santim açılmam var. 5 gündür lekelenme şeklinde nişanım geldi. Arada gelmeye de devam ediyor. Sancim nstde çok az çıkıyor. Rahmimin açılması ve kendi sancımın gelmesi için önerebileceğiniz bitki çayı vs varmı hanımlar?

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
38 hafta 6 günlük hamileyim. 2 santim açılmam var. 5 gündür lekelenme şeklinde nişanım geldi. Arada gelmeye de devam ediyor. Sancim nstde çok az çıkıyor. Rahmimin açılması ve kendi sancımın gelmesi için önerebileceğiniz bitki çayı vs varmı hanımlar?
Canım bolca hurma ye işe yarar birde Meryem Ana otu diye bir bitki var onu suya koy o gün hem açılman olur hemde kolay doğum yaparsın Allah'm kolay doğum nasip etsin 😘

Hafsanur

Kayıtlı Üye
rank
İnşrak suresini 7 defa oku sancın gelir cnm

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Canım bolca hurma ye işe yarar birde Meryem Ana otu diye bir bitki var onu suya koy o gün hem açılman olur hemde kolay doğum yaparsın Allah'm kolay doğum nasip etsin 😘
Bende hurma aldım rahmi açıyor dediler diye. 34 haftalıgım şuan bide Meryem Ana eli otunu ablamın kayınvalidesi söyledi hatta menzilden getirtmişler. Şuan ablamlarda biz o anda unuturuz diye sancım olursa flan ablam evde bana niyet atıcak suya illa yanımda olmasına gerek yoktur herhalde dimi. İlk hamileligim biz o panikle unuturuz suya atmayı flan çünkü :) ablam ilk dogumunda kayınvalidesi evde suya atmış çok kolay dogumu oldu ablamın. 2. Dogumunda unuttular zorlanmış bu yüzden gerçekten etkili Meryem Ana eli diyorlar. İnşallah bende de işe yarar 🤲

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Sanciyi başlatır mi bilmem ama sıcak duş al doğumu kolaylastiriyormus

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar