Sorum var 38. Hafta

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Perihan saime tarafından oluşturulan 38. Hafta başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,004 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 38. Hafta
Konbuyu başlatan Perihan saime
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Bugün nst girdim bişey çıkmadı Altan muane olmadım cnm ama sana yaparlar bence suda azaliyormus suni sancida vere bilirler tam olarak bilmiyorum ama bide ben daha hastane bulamadım doğum için Altan bakmadılar yani daha
Yarın bakalım ne diyecek çok heyecanlıyım 🥲 Rabbim sağlıkla kabuşmayı nasip etsin yavrularımıza

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar pskolejim bozduldu biran önce doğurmak istiyorum strese girdim karnım ağrıyor içerde bebeğin olduğunu bliyorum böyle tekme atiginda karnım sertleşiyor canım yanıyor ve ben huzursuz olmaya başladım stresten eşime sinirleniyorum 😭😭
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah canım.. sabrer o kadar ay geçti şu 2 haftads geçer elbet eli kulağındadıt

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Vajinal muayene sonrası kanama olabiliyor kuzum
😵‍💫😵‍💫😵‍💫
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok korkuyorum

Çok korkuyorum
Başka yolu var mı doktorun bakması için yani benim arada az az suyum geliyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
😵‍💫😵‍💫😵‍💫

Çok korkuyorum

Çok korkuyorum

Başka yolu var mı doktorun bakması için yani benim arada az az suyum geliyor
Korkma kuzum korkulacak bişey deil suyun geldiğini hissediyor isen kesinlikle doktora git kuzum bekleme

Şüküfe

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar pskolejim bozduldu biran önce doğurmak istiyorum strese girdim karnım ağrıyor içerde bebeğin olduğunu bliyorum böyle tekme atiginda karnım sertleşiyor canım yanıyor ve ben huzursuz olmaya başladım stresten eşime sinirleniyorum 😭😭
Benimde 39 +3 bende doğurmak istiyorum artık üstelik kaç gündür sancım var benimde karnım sertleşiyor. Doktorum bebek kendini kasıp sertleşince çok fazla buda sancıdır doktora gel demişti

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Korkma kuzum korkulacak bişey deil suyun geldiğini hissediyor isen kesinlikle doktora git kuzum bekleme
Evet ara ara damla gibi geliyor ama normal akıntı mı su mu emin olamıyorum sabah kontrolüm var bakalım doktor ne diyecek inşallah bu sefer güler yüzlü bir doktora denk gelirim de lafı ağzıma tıkmaz normal normal diye 🤦‍♀️🤣🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar