Sorum var 39+5

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Belkiss tarafından oluşturulan 39+5 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 297 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 39+5
Konbuyu başlatan Belkiss
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Belkiss

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 39+5 oldum doğum sancısı yok hâlâ. Doktor kendi sancım olmaz ise suni sancı yapacaklarını söyledi ben bundan çok korkuyorum. Kendi sancimin gelmesi için ne yapmalıyım.
Canım hurma ye yürüyüş yap squat plates yap merdiven in çık bol su iç ılık duş al aklıma gelen bunlar Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 😊🙏🏻

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kizlar 39+5 oldum doğum sancısı yok hâlâ. Doktor kendi sancım olmaz ise suni sancı yapacaklarını söyledi ben bundan çok korkuyorum. Kendi sancimin gelmesi için ne yapmalıyım.
Canim yürüyüş yap hurma ve ve duşa gir kuzum rabbim hayırlı doğum nasip etsin insallah🙏🤲

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hafif sıcak duş belinden aşağıya tut. Squat yap kendini yormadan yürüyüş yap canım. Hayırlısıyla kavuşun inşallah 🙏

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
canim hic alisin olmasa zaten sunu sanci vermiyorlar insallah kendi sancin gelif

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kizlar 39+5 oldum doğum sancısı yok hâlâ. Doktor kendi sancım olmaz ise suni sancı yapacaklarını söyledi ben bundan çok korkuyorum. Kendi sncimin gelmesi için ne yapmalıyım.
Bol bol yürüyüş yap merdiven çık yerleri elle sil hurma tüket kuzum inşallah kendi sancin gelir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar