39.hafta

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ece8894 tarafından oluşturulan 39.hafta başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 810 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 39.hafta
Konbuyu başlatan Ece8894
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...
A

Asel mina

Guest
İlk gebeliğin mi? Valla bende 37 haftaya yeni girdim Allah nasip ederse kız bebek bekliyoruz bende acaba ne zaman gelecek diye hergun kendime ve kızıma bu soruyu soruyorum inşallah hayırlısı ile sağlıcakla kucağımıza alalım hepimiz🥰

Kupseker

Kayıtlı Üye
rank
39 haftalık oldum hala doğum için tık yok karnım o kadar aşağıdaki herkes 2 güne dogurursun diyodu 36.haftadan sonra şuan sen daha dogurmazain diyolar ☹️ne zaman gelecek bu bebe 😔
Allah hayırla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım geleceği zamanı bilir bebekler az sabret 😘

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
39 haftalık oldum hala doğum için tık yok karnım o kadar aşağıdaki herkes 2 güne dogurursun diyodu 36.haftadan sonra şuan sen daha dogurmazain diyolar ☹️ne zaman gelecek bu bebe 😔
Benimde aynı inanır mısın arada bi kasılmalarım oluyor oda doğum sancısı gibi değil bu gidişle suni sancıyla doğum yapıcam herhalde

Ece8894

Kayıtlı Üye
rank
İlk gebeliğin mi? Valla bende 37 haftaya yeni girdim Allah nasip ederse kız bebek bekliyoruz bende acaba ne zaman gelecek diye hergun kendime ve kızıma bu soruyu soruyorum inşallah hayırlısı ile sağlıcakla kucağımıza alalım hepimiz🥰
Yok canım ikinci ama maşallah ilki 38 deyince gelmişti bu yavrucum yerinden milim kimildamadi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde aynı inanır mısın arada bi kasılmalarım oluyor oda doğum sancısı gibi değil bu gidişle suni sancıyla doğum yapıcam herhalde
Banada o yol göründü ☹️hiç istemesemde

Benim çocuklarım hep 40 haftadan sonra doğdular canım.Vakti saatini bekliyor.Biraz daha sabır🤗
Valla tabiki sağlığı önemli ama çıksın artık yeter da 😁ben onun poposunu ısırmak istiyorum

Karnını, nezaman aşağa doru düştü
Sanırım 37 di baya bildiğim şuan dizimle sektirme kıvamında ama doğum için tık yok

...

Moderator
Mod
rank
Yok canım ikinci ama maşallah ilki 38 deyince gelmişti bu yavrucum yerinden milim kimildamadi

Valla tabiki sağlığı önemli ama çıksın artık yeter da 😁ben onun poposunu ısırmak istiyorum

Sanırım 37 di baya bildiğim şuan dizimle sektirme kıvamında ama doğum için tık yok
Sağlıkla hayırlısıyla doğsun inşaAlah.🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar