3cu Çocuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2_Prenses_Annesi tarafından oluşturulan 3cu Çocuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,104 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 3cu Çocuk
Konbuyu başlatan 2_Prenses_Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Deryaa🌾

2_Prenses_Annesi

Kayıtlı Üye
rank
3 çocuk anneleri sizde de 3cü çocuğun doğumu çok mu zor oldu? Kime sorsam hepsi 3cusu en zorudu diyor. 2normal doğum yaptim 3cüsünden korkuyorum. Yardim edin

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
3 çocuk anneleri sizde de 3cü çocuğun doğumu çok mu zor oldu? Kime sorsam hepsi 3cusu en zorudu diyor. 2normal doğum yaptim 3cüsünden korkuyorum. Yardim edin
Ben üç normal doğum yaptım ve en kolayı en rahatı 3. doğumum oldu kisa sürede oldu bitti. Hiç böyle şeyleri dert etme strese sokma kendini Rabbim kolaylık veriyor

Mama

Kayıtlı Üye
rank
Hayır her çocuk bir değil, her doğum şekli aynı zorlukta olucak diye bir şey yok. Aksine 3. çocukta çok kolay olduğunu soyleyenler var. İki uc kisinin lafina bakilarak genelleme yapilmamali. İcin rahat olsun

...

Moderator
Mod
rank
Yok canım farketmiyor.Benim birinci çok zordu.İkincim kolaydı.Üçüncümde kolay sayılırdı.Kimseye bakma sen kuzum.Hatta üçüncüde en erken iyileşip ayağa kalktım.

Tüm sayfalar yüklendi.