Yerleşme kanaması mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Zusu123. tarafından oluşturulan Yerleşme kanaması mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 600 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Yerleşme kanaması mı?
Konbuyu başlatan Zusu123.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

Zusu123.

Kayıtlı Üye
rank
Çok özür dileyerek soruyorum 16 ağustosta bir ilişkiye girdim ama çıplak bir sürtünme oldu boşqlma olmadı ama zsvk suyu sürtündü ben ilişkiden 5 gün sonra test yaptım negatif çıktı emin olamayıp 13. Gün de yaptım yine negatif di adetim düzensiz olduğu için en erken bu zamanlar diye okumuştum sonra 30 ağustosta gerçekten ilişkiye girdim korundum ama prezervatif takılıydı hep ilk defa olunca kanamam oldu 1 hafta kanıyanlar varmış az az tabi benim bu ilişkiden 10 gün sonra kahve rengi lekeler geldi yaklaşık 15 gündür kahverengi ara ara kırmızı akıntı şeklinde gelen şeyler var çok korkuyorum doktora gitmeye de ailemin duymasından sizce reglim gelicek ondan mı böyle

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
20 yaşındayım ama yaptığım şey doğru demiyorum zaten yaptığom şey hata bir aydır allaha yalvarıp ağlamaktan başka elimden birşey gelmiyor bu yüzden sizlere danışmak istedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hem öyle hemde hamile olmak istemiyorum ne onu kaldırıcak psikolojideyim hadi ben toparladım tamam dedim ailem öldürür hem beni hem o çocuğu
Canım bizim senin yaptığını yargılamaya hakkımız yok bu seni ilgilendiren bir durum kendin hata dersin ya da demezsin ama biz burda çoğumuz anneyiz/anne adayıyız kendimizi mesela senin annen yerine koyuyoruz ne hissederiz bence çok üzücü bunun ilerde hayatına ne gibi etkileri olabilir bunu düşün belki zorladı seni belki daha kötüsü yazmak düşünmek bile istemiyorum sen buraya yazdın biz de kendimizce sana öğüt verebiliriz sadece Allah yardımcın olsun hayat sınavlardan ibaret bazen küçük gördüğümüz olaylar ilerde ayağımıza öyle bir dolanır ki nerden nereye geldiğimize şaşırırız 20 yaş da büyük bir yaş değil genceciksin ilerde karşına kimler kimler çıkar ama sen en değerli parçanı kime bıraktın yeri geliyor yıllardır tanıdığımızdan emin olduğumuz insanlar değişiyor veya farklı yüzlerini gösteriyor şok oluyoruz yazacak çok şey var da aslında bu kadarın yeterli olmasını umuyorum

Zusu123.

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle canım . Ama her insan bir değil işte inşallah karşısına anlayışlı biri çıkar ilerde
Çok teşekkür ediyorum hepinize günlerdir asla uyumadım yaptığım şeym kabul edilir yanı da yok karşı taraflars görüşmüyorum böyle bir zamanda beni yanlız bırakıp sorumluluk almıyorsa zevkleri için konuşmaya devam edemezdim inşallah ileride evlenirken anlayışlı biriyle karşılaştırır rabbim bugğn ssbah test yaptım sanırım negatif ben silik bir çizgi de göremedim 1 ay olmuştu yani olsa çıkardı diye düşünüyorum ve size çok teşekkür ederim güzel iyi niyetli düşünceleriniz için

Ekli dosyalar

• B9C6098C-EECF-48F8-905D-007D0540C510.jpeg
    B9C6098C-EECF-48F8-905D-007D0540C510.jpeg
    1.1 MB · Görüntüleme: 12

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok teşekkür ediyorum hepinize günlerdir asla uyumadım yaptığım şeym kabul edilir yanı da yok karşı taraflars görüşmüyorum böyle bir zamanda beni yanlız bırakıp sorumluluk almıyorsa zevkleri için konuşmaya devam edemezdim inşallah ileride evlenirken anlayışlı biriyle karşılaştırır rabbim bugğn ssbah test yaptım sanırım negatif ben silik bir çizgi de göremedim 1 ay olmuştu yani olsa çıkardı diye düşünüyorum ve size çok teşekkür ederim güzel iyi niyetli düşünceleriniz için
Gebelik gözükmüyor canım. Bol bol tövbe et canım hepimiz genciz cahiliz illaki hepimizin yanlışı oluyor önemli olan bundan ders alıp tövbe edebilmek. Rabbim doğru yoldan ayırmasın inşallah 🙏🏻. Sende daha fazla stres yapma gebelij olsa çıkardı ama bir daha kendini bu kadar strese sokacak bir harakette bulunma. Hayat senin hayatın ama yapacağın ufacık bir hata o minicik masumlara bedel oluyor bunu asla unutma. Ve o ilişki yaşadığın şahsiyet seni o günden sonra arayıp sormadıysa asla arayıp sorma alacağını almış zaten .

Zusu123.

Kayıtlı Üye
rank
Gebelik gözükmüyor canım. Bol bol tövbe et canım hepimiz genciz cahiliz illaki hepimizin yanlışı oluyor önemli olan bundan ders alıp tövbe edebilmek. Rabbim doğru yoldan ayırmasın inşallah 🙏🏻. Sende daha fazla stres yapma gebelij olsa çıkardı ama bir daha kendini bu kadar strese sokacak bir harakette bulunma. Hayat senin hayatın ama yapacağın ufacık bir hata o minicik masumlara bedel oluyor bunu asla unutma. Ve o ilişki yaşadığın şahsiyet seni o günden sonra arayıp sormadıysa asla arayıp sorma alacağını almış zaten .
Rabbime şükrediyorum dua ediyorum benş affetmesi için negatif çıktığı için de şükür ediyorum bugğn negatifi görünce o iç ferahlığını verdi ya rabbim bana bu ferahlığı bir anlık zevke değişmem zaten bugün duş alınca karnımın ağrısı arttı ama kahverengi parçalar leke filan geliyor o şahsiyete gelirsek ben ona bu yaptıklarının dersini vermek istiyorum yani beni bu duruma getirdi beni kandırdı bende inanmamalıydım tabiki ama zorladı resmen

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Rabbime şükrediyorum dua ediyorum benş affetmesi için negatif çıktığı için de şükür ediyorum bugğn negatifi görünce o iç ferahlığını verdi ya rabbim bana bu ferahlığı bir anlık zevke değişmem zaten bugün duş alınca karnımın ağrısı arttı ama kahverengi parçalar leke filan geliyor o şahsiyete gelirsek ben ona bu yaptıklarının dersini vermek istiyorum yani beni bu duruma getirdi beni kandırdı bende inanmamalıydım tabiki ama zorladı resmen
Bak canım benim eğet zorlama vs varsa iş değişir ama zorlama yoksa yani sende istediysen bir nebzede olsa o çocuktan uzak dur o halde foto filan çekilmedin demi sonradan şantaj olarak kullanacağı bir şey yok eşinde. Sen yakanı kurtarmaya bak o kişiden bulaşma ha seviyorsundue p da gelir ben ciddi düşünüyorum şöyle böyle der iş değişir.

Tüm sayfalar yüklendi.