Yerleşme kanaması mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Zusu123. tarafından oluşturulan Yerleşme kanaması mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 856 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Yerleşme kanaması mı?
Konbuyu başlatan Zusu123.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

Zusu123.

Kayıtlı Üye
rank
Çok özür dileyerek soruyorum 16 ağustosta bir ilişkiye girdim ama çıplak bir sürtünme oldu boşqlma olmadı ama zsvk suyu sürtündü ben ilişkiden 5 gün sonra test yaptım negatif çıktı emin olamayıp 13. Gün de yaptım yine negatif di adetim düzensiz olduğu için en erken bu zamanlar diye okumuştum sonra 30 ağustosta gerçekten ilişkiye girdim korundum ama prezervatif takılıydı hep ilk defa olunca kanamam oldu 1 hafta kanıyanlar varmış az az tabi benim bu ilişkiden 10 gün sonra kahve rengi lekeler geldi yaklaşık 15 gündür kahverengi ara ara kırmızı akıntı şeklinde gelen şeyler var çok korkuyorum doktora gitmeye de ailemin duymasından sizce reglim gelicek ondan mı böyle

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yok yani normaş fotoğraf var oda dışarıda öyle gizli şantaj yapabileceği fotoğraflar yoktu ben bağımı kopardım beni bu halde bu streste kendi korkaklığından arkasına bakmayan birini allaha havale ettim rabbim onu kaçamıyacağı şekilde sınasın
Amin canım amin.

Zusu123.

Kayıtlı Üye
rank
Primount N 5mg Tablet, progesteron adı verilen doğal bir kadınlık hormonunun etkisini yeniden üreten sentetik bir hormondur. Progesteron adet öncesi rahim zarının büyümesini yavaşlatır ve adet sırasında kanamayı azaltır.

Sana bu hapı vermiş doktor progestron hapı diyer adı bunun doğum kontrol hapı evet ama senin hormonlarını bozmuş canm ondan böylesin
Galiba onun yüzünden oldum böyle

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Galiba onun yüzünden oldum böyle
Doğum kontrol hapları ama fazla güvenme hem psikolojik hemde bedenin olarak senin hormonlarının bozuyor zaten ilişkiye girmedin sürece hem adetin düzelir hemde korunmaya da ihtiyacın yok senin yaptın bir hata evet ama ayni şeyi 2. Kez yapacak kadar pismansindirda ama öyle gereksiz yere hapla haplarla uğraşmayın

@minikmucizelerim41

Kayıtlı Üye
rank
Canım yanlış bilgilendirme yapmayalım primolut n korunmak için içilmiyor. Adet geciktirici bir ilaç. Bazen özel günlerde ya da olmasını istemediğimiz zaman geciktirmek için kullanılır ve ilacı bırakınca adet oluruz. Devamlı kullanılmadıkça zararı yoktur.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım sen doktora gidip detaylı kan tahlili yaptır düzene girer inşaAllah

Hele ki ilaçlar konusunda yanlış bişey dersek ciddi sonuçları olabilir.

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Canım yanlış bilgilendirme yapmayalım primolut n korunmak için içilmiyor. Adet geciktirici bir ilaç. Bazen özel günlerde ya da olmasını istemediğimiz zaman geciktirmek için kullanılır ve ilacı bırakınca adet oluruz. Devamlı kullanılmadıkça zararı yoktur.

Hele ki ilaçlar konusunda yanlış bişey dersek ciddi sonuçları olabilir.
Herkes kendine eder . Artık ben kendi yasitlarimdan ve benim yaşımdan kucuklerinden utanıyorum artık madem o haltı yicekler kendilerini salmasınlar sonra al başına belayı bizimde çocuklarımız var bizim çocuklarımızdan illerde öyle yapacak sevgilisi olucak bilmem neyi olucak onu yapacak yaptınıda artık alkışlarız

Tüm sayfalar yüklendi.