3lü test

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SBA tarafından oluşturulan 3lü test başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 876 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 3lü test
Konbuyu başlatan SBA
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SBA-

SBA

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar iyi akşamlar bugün doktora gittim doktor bana 2li ve 3lü testi yaptırıp yaptırmadığımı sordu bende yaptırmadım dedim. Beni perinatoloji bölümüne yönlendirip 3lü test yaptırdı ama bana bir bilgi vermediler veya sonuç bunu doktor ekrandan mı görüyor. Devlet Hastanesi'ne gidiyorum

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar iyi akşamlar bugün doktora gittim doktor bana 2li ve 3lü testi yaptırıp yaptırmadığımı sordu bende yaptırmadım dedim. Beni perinatoloji bölümüne yönlendirip 3lü test yaptırdı ama bana bir bilgi vermediler veya sonuç bunu doktor ekrandan mı görüyor. Devlet Hastanesi'ne gidiyorum
Kan verdin mi canım? Kan sonucu 1 hafta sonra çıkıyor onun, ultrasondan bebeğin ense kalınlığı ölçülüyor kan sonucuyla ikisine birlikte bakılıp göre bi sonuç çıkıyor. Peritanolijiye riskli gebelikler gönderiliyor diye biliyorum bi sorun mu vardı bide kaç haftalık bebeğin canım

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Endişe etmeyin yaşadığınız yere göre de değişebilir ilçeler de olan bazı hastaneler de tarama testleri için yeterli ekipmanları olmadıgı için perinatolojiye testlerde yönlendirebiliyo sonucu kendi doktorunuza danışın

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Kan verdin mi canım? Kan sonucu 1 hafta sonra çıkıyor onun, ultrasondan bebeğin ense kalınlığı ölçülüyor kan sonucuyla ikisine birlikte bakılıp göre bi sonuç çıkıyor. Peritanolijiye riskli gebelikler gönderiliyor diye biliyorum bi sorun mu vardı bide kaç haftalık bebeğin canım
Bende öyle biliyordum 19 haftalık ama 20 haftalık gözüküyor. Kan vermemi istemedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Endişe etmeyin yaşadığınız yere göre de değişebilir ilçeler de olan bazı hastaneler de tarama testleri için yeterli ekipmanları olmadıgı için perinatolojiye testlerde yönlendirebiliyo sonucu kendi doktorunuza danışın
Yarın doktora tekrar gidicem idrar testi istedi onu vermek için doktor ordaysa sorucam sonucu nasıl göreceğiz diye

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
İdrar testi vermeye gidicem randevu aldım 2 hafta sonraya inşallah bir sıkıntı yoktur. Ben çok evhamlıyım 2 hafta zor geçecek benim için covid geçirdim 10 gün boyunca sürekli kabus gördüm şimdi 2 hafta daha kabuslarla geçecek gibi 🥺
Yani bi açıklama yapsaydı en azından insanın içi içini yiyor bişey yoksa bile ama 3lünün sonucu 1 haftaya anca çıkıyor canım yarın tekrar mı gel dedi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
İdrar testi vermeye gidicem randevu aldım 2 hafta sonraya inşallah bir sıkıntı yoktur. Ben çok evhamlıyım 2 hafta zor geçecek benim için covid geçirdim 10 gün boyunca sürekli kabus gördüm şimdi 2 hafta daha kabuslarla geçecek gibi 🥺
İçini ferah tut kötü düşünme canım bi sıkıntı yoktur inşallah tedbir amaçlı sadece bakmak için istemiş olabilir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar