4+6 kahverengi leke

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde nisagltpk tarafından oluşturulan 4+6 kahverengi leke başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 235 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 4+6 kahverengi leke
Konbuyu başlatan nisagltpk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Minnakkız

nisagltpk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhabalar 4 hafta 6 günlük hamileyim. İlk 3 Eylül akşamında ve 4 Eylül gündüzünde kahverengi akıntım gelmişti fakat o zaman hamile olduğumu bilmiyordum. Daha sonra 6 eylül akşamında kahverengi leke geldi yine. 7 Eylül'de hamile olduğumu öğrendim. 7 Eylül'de de çok az miktarda leke geldi kahverengi. 8 Eylül'de leke gelmedi. Bugün sabah yine az miktarda kahverengi leke geldi ara ara böyle leke gelip kesiliyor sizce bunun sebebi ne olabilir bunu yaşayan var mı aranızda ne yapmam lazım

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhabalar 4 hafta 6 günlük hamileyim. İlk 3 Eylül akşamında ve 4 Eylül gündüzünde kahverengi akıntım gelmişti fakat o zaman hamile olduğumu bilmiyordum. Daha sonra 6 eylül akşamında kahverengi leke geldi yine. 7 Eylül'de hamile olduğumu öğrendim. 7 Eylül'de de çok az miktarda leke geldi kahverengi. 8 Eylül'de leke gelmedi. Bugün sabah yine az miktarda kahverengi leke geldi ara ara böyle leke gelip kesiliyor sizce bunun sebebi ne olabilir bunu yaşayan var mı aranızda ne yapmam lazım
Hamilelikden önce öyle lekelenme oluyormuydu hiç infeksiya olduğunda oluyor öyle lekeler

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Bunlar yerlesme lekeleri olabilir canım ama artarsa yada pihtili olursa doktora görünmen iyi olur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar