4 ay bebegi kilo boy

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan 4 ay bebegi kilo boy başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 582 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 4 ay bebegi kilo boy
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Gökçee1234

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar kiz bebekleri icin soruyorum 4 aylikken kilosu boyu kaçtı acaba bizim bugun tartikdi 6.500 kilo 68 boy sizce iyimi ya gecen ay 6 kiloydu sadece 1 ayda 500 gram almis boyuda geçen ay 63 du
Benimde kızım 4.5 aylık 6 kilo boyu 67cm iyi dediler bende çok takıntı haline getirdim.

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar kiz bebekleri icin soruyorum 4 aylikken kilosu boyu kaçtı acaba bizim bugun tartikdi 6.500 kilo 68 boy sizce iyimi ya gecen ay 6 kiloydu sadece 1 ayda 500 gram almis boyuda geçen ay 63 du
Kilosu boyu iyi canım boyu uzadığı için kilosu biraz az olabilir ama diğer aylarda normale döner

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Dilek47

Kayıtlı Üye
rank
Bizde iki hafta önce kilo 7.200 kiloydu boy hatırlamıyorum ama kızlar daha hafif olur diye biliyorum larenin kilosu iyi bence boyuda iyi ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar