Sorum var 4 buçuk aylık bebeğimin gaz sancısı var yardım edermsnz lütfen bilinçli anneler 🥺

• Konbuyu başlatan İki kız annesi
  • Toplam 38 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İki kız annesi tarafından oluşturulan 4 buçuk aylık bebeğimin gaz sancısı var yardım edermsnz lütfen bilinçli anneler 🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,315 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 4 buçuk aylık bebeğimin gaz sancısı var yardım edermsnz lütfen bilinçli anneler 🥺
Konbuyu başlatan İki kız annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Öncelike bebeğini sıcak tut canım ve bir tatlı kaşığı hakiki zeytinyağ ver ardından karnına masaj yap ve hiç durmadan masajın arkasından bacaklarıns bisiklet haraketi ile masajı daha çok destekle. Baktın olmuyor kulak çöpünü zeytinyğaına batır ve birazcık popişinin içine ittir hemen yapar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bizde gaz sancimiz bitmişti tekrar yeni başladı ben de bekliyim cevapları
Sabah akşam zeytinyağı ver kuzum bir tatlı kaşığı birde gece uyurken nasıl yatıyor paşa eğer gece üşüyor ise ondan da olur gece yada gündüz yatırdığın kıyafet ile bekletme en azındn bşr ince yelek dahi olsa üstüne giydir

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Sabah akşam zeytinyağı ver kuzum bir tatlı kaşığı birde gece uyurken nasıl yatıyor paşa eğer gece üşüyor ise ondan da olur gece yada gündüz yatırdığın kıyafet ile bekletme en azındn bşr ince yelek dahi olsa üstüne giydir
Canim ince yorgan atiyorum battaniyeyi atıyorum bu sefer terliyor cok vala canim gündüz yatirdigim kiyafetle gecede yatırıyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
O çok yanlış işte kuzum eğer şuan maddiyatın izin veriyor ise uyku tulumu al gece onu giydir bu sefer üstünğ örtmek zorunda kalmayacaksın ve üşümeyecak de sabah yatırırsan da hep üstünde incede olsa bir hırka yada yelek olsjn uyutunca çıkar uyanınca geri giydir bu dediğimi yap aradaki farkı sende anlayacaksın bak kayrada 2 ay önce ara ara gaz sancısı çekerdi biz uyku tulumu aldık gece üstünü açıyor diye uyku tulumu aldığım günden beri ve üstünde dikkat ettiğim zamandan beri kayra kendi gazını rahatça çıkarıyor istersen dene sende
Canim ince yorgan atiyorum battaniyeyi atıyorum bu sefer terliyor cok vala canim gündüz yatirdigim kiyafetle gecede yatırıyorum

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
O çok yanlış işte kuzum eğer şuan maddiyatın izin veriyor ise uyku tulumu al gece onu giydir bu sefer üstünğ örtmek zorunda kalmayacaksın ve üşümeyecak de sabah yatırırsan da hep üstünde incede olsa bir hırka yada yelek olsjn uyutunca çıkar uyanınca geri giydir bu dediğimi yap aradaki farkı sende anlayacaksın bak kayrada 2 ay önce ara ara gaz sancısı çekerdi biz uyku tulumu aldık gece üstünü açıyor diye uyku tulumu aldığım günden beri ve üstünde dikkat ettiğim zamandan beri kayra kendi gazını rahatça çıkarıyor istersen dene sende
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Elimdeki yüzüğü satar oğluma tulum alırım yeterki şancı çekmesin canimm senin dediğin gibi yapicam kocayı yollayım gidip tulum alsın bu satte kadar uyuduğu yeter😁

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Elimdeki yüzüğü satar oğluma tulum alırım yeterki şancı çekmesin canimm senin dediğin gibi yapicam kocayı yollayım gidip tulum alsın bu satte kadar uyuduğu yeter😁
Bence de kuzum 😂😂 tulumunu dışı naylon gibi içi pamuklu olsun canım o daha iyi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar