Sorum var 4 buçuk aylık bebeğimin gaz sancısı var yardım edermsnz lütfen bilinçli anneler 🥺

• Konbuyu başlatan İki kız annesi
  • Toplam 38 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İki kız annesi tarafından oluşturulan 4 buçuk aylık bebeğimin gaz sancısı var yardım edermsnz lütfen bilinçli anneler 🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,337 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 4 buçuk aylık bebeğimin gaz sancısı var yardım edermsnz lütfen bilinçli anneler 🥺
Konbuyu başlatan İki kız annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Öncelike bebeğini sıcak tut canım ve bir tatlı kaşığı hakiki zeytinyağ ver ardından karnına masaj yap ve hiç durmadan masajın arkasından bacaklarıns bisiklet haraketi ile masajı daha çok destekle. Baktın olmuyor kulak çöpünü zeytinyğaına batır ve birazcık popişinin içine ittir hemen yapar
Tam içtiği esnada öksürükle zeytinyağı akciğerlere kaçabilir ve kabızlıktan daha tehlikeli bir tablo ortaya çıkabilir.

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Bizde gaz sancimiz bitmişti tekrar yeni başladı ben de bekliyim cevapları
Ilık bı duş aldırıp bebek yağları ile masaj yapabilirsin canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İhtimal her şey ben doktorumun bana bizzat söyledği şeyi söyledim ki o sorunla şuana kadar hiç rastlamadım
İşte kuzum ihtimallere karşı dikkatli olmamız lazım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ilık bı duş aldırıp bebek yağları ile masaj yapabilirsin canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İşte kuzum ihtimallere karşı dikkatli olmamız lazım
Orası öyle kuzum tabikide ama dikkatli verirse eminim bir şey olmaz ben kayraya her gün veriyorum kayra da zeytinyağını çokta severek içiyoe benim oğlan bir garip 😂😂

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Kovanın yarısına kadar ılıktan hallice sıcak su doldurup bebeği içine oturtup karnını ovuyorsun. Bebiş hem kakasını hem gazını patır patır yapıyor. Oğlumda hep bu yöntemi kullandık

nisabr

Kayıtlı Üye
rank
Öncelike bebeğini sıcak tut canım ve bir tatlı kaşığı hakiki zeytinyağ ver ardından karnına masaj yap ve hiç durmadan masajın arkasından bacaklarıns bisiklet haraketi ile masajı daha çok destekle. Baktın olmuyor kulak çöpünü zeytinyğaına batır ve birazcık popişinin içine ittir hemen yapar
Aynen benim bebeğimde kakasını beş altı gün yapmadı mecbur kaldığım için bende zeytinyağını sürdüm kulak çöpüne hemen çıkardı.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar