Sorum var 4 cm açıklık varmış ama pelvis rahim duvarım kalınmış 2.ci normal doğum eve geldim sancı az diye nts de 37 haftalığım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamzebursa tarafından oluşturulan 4 cm açıklık varmış ama pelvis rahim duvarım kalınmış 2.ci normal doğum eve geldim sancı az diye nts de 37 haftalığım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 533 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 4 cm açıklık varmış ama pelvis rahim duvarım kalınmış 2.ci normal doğum eve geldim sancı az diye nts de 37 haftalığım
Konbuyu başlatan Gamzebursa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

Gamzebursa

Kayıtlı Üye
rank
IMG-20230721-WA0000.jpg

Ekli dosyalar

• IMG-20230721-WA0001.jpg
    IMG-20230721-WA0001.jpg
    88.4 KB · Görüntüleme: 48

Gamzebursa

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın canım nasıl eve yolladı doktor seni 4cm açıkla aklım almıyor sahsen beni 1 cm açıkla hastaanrde ystırmışlardı
Cnm sancı yok iyim de hafif artsa gitcem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Günaydın canım nasıl eve yolladı doktor seni 4cm açıkla aklım almıyor sahsen beni 1 cm açıkla hastaanrde ystırmışlardı
Sana suni sancı verdiler sanırım dimi

Son düzenleme:

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank

Beni de 4 le hastahaneye yatırmışlar di ama sancım ara ara vardı 6 olunca doğumhaneye yolladlr baktılar olmuyor suni amacıyı verdiler

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Evet kuzum suni verdiler çok dikkat et 2. Doğum snaırım birde senin nasıl oldu anlamazsın doğumu sancım hemen olunca git beklemeden

Gamzebursa

Kayıtlı Üye
rank
Nst de sancı az görünüyor ama 4 cm açıklık az değil birde ikinci doğum hızlı açılma olabilir. Doktor büyük bir risk almış. Bence tekrar hastaneye git yatışını talep et canım. Allah sağlıkla hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲 bizi de haberdar et
Allah razı olsun cnm bugün tekrar gittim 4 santim hala 4 gün sonra gel 5 cm olursa doğum a Alırız dedi geldim evdeyım sancı vs yok

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar