Sorum var 4 haftada lekenlenme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Seda_colak tarafından oluşturulan 4 haftada lekenlenme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 714 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 4 haftada lekenlenme
Konbuyu başlatan Seda_colak
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün ve bugün hafif akıntım oluyor ama fazla değil ve hafif hatta çok hafif kahveye benzeyen leke gördüm akintida bide hafif kaşık ağrısı oluyor normal mi
Sanırım gördüğün yerleşme kanaması canım ağrı da o yüzden oluyor. Bir doktorunu ara danış gerçi bebeğin daha çok küçük 8 haftadan önce randevu verirler mi bilmiyorum 😊

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Gebelikte kanama veya lekelenme normal görülmüyor canım doktora görünmeni tavsiye ederim. Düşük tehlikende olabilir yerleşme kanamasıda olabilir

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar dün ve bugün hafif akıntım oluyor ama fazla değil ve hafif hatta çok hafif kahveye benzeyen leke gördüm akintida bide hafif kaşık ağrısı oluyor normal mi
Kuzum bu haftalarda yerleşmeden dolayı lekelenme şeklinde kanama ve ağrı olabilir enidse etme ama eğer kanaman ve ağrın fazlalasir ise mutlaka doktora görün

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar