4 haftalik gebelik sinir krizi geçirdim

• Konbuyu başlatan Uzaklardan birisi
  • Toplam 17 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Uzaklardan birisi tarafından oluşturulan 4 haftalik gebelik sinir krizi geçirdim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,774 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 4 haftalik gebelik sinir krizi geçirdim
Konbuyu başlatan Uzaklardan birisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Uzaklardan birsi
U

Uzaklardan birisi

Guest
Ay canım çok iyi anlıyorum bende yeni hamileyken oyleydim kimseye konuşmak görmek istemiyordum deliricem saniyordum canım ama gerçekten rabbim çok büyük sen sabret canım icini ferah tut bu günler geçicek bebeğini sağlıkla kucagina alicaksin inan insan herşeyi unutuyor canım bol bol kur-an dinle insan öyle huzur buluyor kendine dikkat et canım üzme kendini
Cok tewekur edirim yaa cok duygusalandim sozleriniz hepinizin cok guzel cok tewekur edirim Allah hepinizin yardimcisi olsun bende onlar icinde tewekur edirem hepinize canlarim

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
4hahtalık hamilemisin yoksa bebeğin mi var.
Canan_ sen ne zaman doguruyiorsun?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

4 haftalik bebeyim var sinir kirizi gecirdim arilarim var ne etmeliyim

Geçmiş olsun canım, stres kriz herkesin yaşadığı durumlar maalesef karnimizdaki bebişlerde bu durumdan nasibini alıyorlar az da olsa. Sen öyle durumlarda sakin olup kendini dizginlemeye çalış derin derin nefes al ver öfkene hakim olmaya çalış.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar