Sorum var 40+2 sanci gelmiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gözdeak tarafından oluşturulan 40+2 sanci gelmiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 875 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 40+2 sanci gelmiyor
Konbuyu başlatan Gözdeak
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İpek'in annesi

İpek'in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ikinci dogumum ilki erkekti 39da suyum geldi suni sanciyla dogum yaptim.kiz bekliyorum 40+2hala sanci su yok gelmezse 41de suni vericekler cok korkuyorum suniden😕sanci icin oneriniz varmi
Canım hiç korkma bende aynı durumu yaşadım benim kızım tam konturole gittim 41+1 de doğum oldu ve Doktorlar dedi git bir kaç gün daha geçsin gel olmasa suni sancı verecez ve bende çok korktum suni sancıdan o gün eve geldim hiç oturmadan gezdim merdiven çıktım indim ve tam doktorun gel suni sancı verelim dediği gün ben doğum yaptım 2 gün evde sancı çektim gittim 5 cm açıklık vardı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kizlar ikinci dogumum ilki erkekti 39da suyum geldi suni sanciyla dogum yaptim.kiz bekliyorum 40+2hala sanci su yok gelmezse 41de suni vericekler cok korkuyorum suniden😕sanci icin oneriniz varmi
Sağ Salim kucağına alırsın inşallah canım ❤️🤲

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Squat, ananas, medine hurması, merdiven inip çıkma, yürüyüş, sıcak duş doğumu tetikleyecektir kuzum. Rabbim hayırlı bir şekilde sağ salim kucağına almayı nasip etsin

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kuuzm bol hareket et yerleri sil kendini zorla ki sancın olsun özellikle bol.merdiven in cik
Bana niye demiyorsunuz 😃😃kaç defa çıkalım inelim mi birde çık in aaynen binada yapayım hemen belki dogururum ben kafayı yiycem doguramadim diye doktor güldü bugün bana bebek inmiş cuma günü yine gel dedi 3 günde bir dedi sancı gelmezse 40+6 da suni vericem dedi 😃Bende bugün verin dedim olmaz diyor cezası var dedi 😃😃

Gözdeak

Kayıtlı Üye
rank
Canım hiç korkma bende aynı durumu yaşadım benim kızım tam konturole gittim 41+1 de doğum oldu ve Doktorlar dedi git bir kaç gün daha geçsin gel olmasa suni sancı verecez ve bende çok korktum suni sancıdan o gün eve geldim hiç oturmadan gezdim merdiven çıktım indim ve tam doktorun gel suni sancı verelim dediği gün ben doğum yaptım 2 gün evde sancı çektim gittim 5 cm açıklık vardı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağ Salim kucağına alırsın inşallah canım ❤️🤲
Amin insallah guzel motive oldu benim icin tesekkur ederim

Tüm sayfalar yüklendi.