Sorum var 40+2 sanci gelmiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gözdeak tarafından oluşturulan 40+2 sanci gelmiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 876 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 40+2 sanci gelmiyor
Konbuyu başlatan Gözdeak
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İpek'in annesi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar ikinci dogumum ilki erkekti 39da suyum geldi suni sanciyla dogum yaptim.kiz bekliyorum 40+2hala sanci su yok gelmezse 41de suni vericekler cok korkuyorum suniden😕sanci icin oneriniz varmi
Kuzum rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah
Bol bol yürüyüş yap merdiven çık yerleri elle sil hurma tüket inşallah kendi sancin gelir kuzum

Rızganarafınannesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ikinci dogumum ilki erkekti 39da suyum geldi suni sanciyla dogum yaptim.kiz bekliyorum 40+2hala sanci su yok gelmezse 41de suni vericekler cok korkuyorum suniden😕sanci icin oneriniz varmi
Canım benimde ayniydı gelmiyodu esimle ufak bi tartıştık telefonda stres eder etmez sancım geldi akşam 6 da başladi sabah 10 da dogum yaptım tabi eşinle tartış demiyorum 😅😅ama ben stres edince gelmişti yani anlatmak istedim zaten dogum başlayinca unuttuk tartışmayı falan rabbim sanada nasip etsin kucagina almayi bebişini🙃😇🥰

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Squat hareketi var onu yap bol bol youtube de vıdeolar var hareketler onlar öneriliyor işe yarıyomş. Bide korunmasz ilşki deniliyor rahımı yumjşatırmş açlması için. Çok post okudum bunlar yazıuodu kolay doğumlar dilerm 😊😏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar