40+2 yım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamzeee tarafından oluşturulan 40+2 yım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 413 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 40+2 yım
Konbuyu başlatan Gamzeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamzeee

Gamzeee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 40+2 yım. Dün doktora gittim suyu çok güzel hareketleride güzelse cumaya kdr bekleyelim servikste yumusama var doğum belirtisi sancı gelirse güzel doğum yaparsın dedi. Ağrı hissetmiyorum ama rahim kasilmalarim çok arttı. Nişan felanda gelmedi. Sizce gelir mi tecrübesi olan var mı yada çevresinde böyle olan. Normal doğum yapmayi çok istiyorum da

Zeynepesma

Kayıtlı Üye
rank
Gelir tabii ki ,insan ilk doğumda sanki hiç olmazmış sancısı kendiliğinden başlamaz gibi hissediyor..
Bol bol yürüyüş yapın ama böyle çok uzun gerçekten sizi zorlayacak yürüyüşler artık bittim dediğinizde biraz daha devam edin :)
İlişki squat ..
İnşaallah kolaylıkla sağlıkla alırsınız kucağıniza

Gamzeee

Kayıtlı Üye
rank
Gelir tabii ki ,insan ilk doğumda sanki hiç olmazmış sancısı kendiliğinden başlamaz gibi hissediyor..
Bol bol yürüyüş yapın ama böyle çok uzun gerçekten sizi zorlayacak yürüyüşler artık bittim dediğinizde biraz daha devam edin :)
İlişki squat ..
Amin teşekkür ederim inşallah ya.
İlişki squat ..
Teşekkür ederimm inşallah yaaa aminnn🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar