40+4 oldum henüz hiçbir doğum belirtisi yok korkmaya başladım🤦🤦

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatma yilmaz tarafından oluşturulan 40+4 oldum henüz hiçbir doğum belirtisi yok korkmaya başladım🤦🤦 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,152 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 40+4 oldum henüz hiçbir doğum belirtisi yok korkmaya başladım🤦🤦
Konbuyu başlatan Fatma yilmaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Super Anne

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Banada suni verdiler ama dogum sancısı dan farkı yoktu kısıden kısıye gore degısıyor demekkı yada eberın vicdanına gore veriyorlar suniyi 😃

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ilk doğumum olacak 40+4 te bitti henüz hiçbir belirti yok bazen küçük kasılmalar oluyor sonra geçiyor hemen korkuyorum artık. Hem hani kızlar erken doğuyordu!
Bende doktorların hesabına göre 40+5 te doğum yaptım dün gidince hemen yatış veriyorlar günün geçmiş diye birde bende sancı ve nişan da gelmişti dün dogurttururlar valla hemen darısı size inşallah

Zeynepesma

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı durumdayim canım 40 +4oldum kasılma var 4 cm açılma var yarın ama sancılarım başlamadı ve çocuk yukarda yarın doktor gel dedi suni sancıyla doğum yapacam galiba Hayırlısıyla inşallah😔

Suni sancidan önce doktordan striping mebran uygulamasini isteyin , acikliginiz varmis yeterince .. Ebeler bu yontemi kullaniyor , 24-48 saat icinde doğum basliyor buyuk oranda..Suni sanci almamis olursunuz..

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ilk doğumum olacak 40+4 te bitti henüz hiçbir belirti yok bazen küçük kasılmalar oluyor sonra geçiyor hemen korkuyorum artık. Hem hani kızlar erken doğuyordu!
Diyorlar sıcak su erken doquma sebep oluyor qünlük banyoya qirin. Bunu burda duydum. Bol bol hareket halinde olun ben oqlumu tam 40 haftamda doqum yaptım bol bol hareket ederek.

Fatma yilmaz

Kayıtlı Üye
rank
Bende doktorların hesabına göre 40+5 te doğum yaptım dün gidince hemen yatış veriyorlar günün geçmiş diye birde bende sancı ve nişan da gelmişti dün dogurttururlar valla hemen darısı size inşallah
Doğum yaptım kızlar ama sezeryanla oldu maalesef geceden suyum geldi ama hiç sancı yoktu bu yüzden ameliyat oldu.

Super Anne

Kayıtlı Üye
rank
Canim dikkat et doktora git mutlaka sancin yoksa bile bebek kakasini yutabilir bu haftalarda oluyo ole durum kuveze girer allah korusun dikkat et

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar