40 çıkana kadar dikkat edilmesi gerekenler dini yönden

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan 40 çıkana kadar dikkat edilmesi gerekenler dini yönden başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,892 kez görüntülenmiş, 70 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı 40 çıkana kadar dikkat edilmesi gerekenler dini yönden
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Gereksiz yere çok saçma tarsirmalar olmuş ama hiç bir hurefa, batıl inanç yada geleneğe dini bir şey gibi din içinde varmış gibi insanlara yanlış vaaz verip de günaha girmeyin sanki söylediğiniz seyerlein hepsi Kuran'da geçiyor gibi bir de savunmussunux ya pes. 40 gün boyunca eşinle cinsel ilişkiye girme csnim onun dışında hespi hurafe....

Canım benim konu senle alakalı değil tabi ki her yörede doğum yapan kadınla ilgili 40 lı kadınla ilgili inanışlar vardır yaparsın yapmazsın o seni bağlar ama atalarımız dedelerimiz söylediğine göre bir bildikleri vardır diye düşünüyorum yaşanmadan kimse durduk yer böyle şeyler uydurmaz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Burda aylardır bildiklerimi tecrübelerini dilim döndüğüne yazıyorum kimseyi kırma niyetinde değilim herkes haddi bilse çok güzel olur söylemek istediğim sadece bu 😌👍

Albasmasi karabasan demeyin kizlar korkuyorum 🥺🙈 valla okuyunca
Korkma canım bol bol oku 📖

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Dua okuyunca geçiyor.nas Felak Ayetel Kürsi .herkese de olmuyor zaten.kotu birşey dediysem kusura bakmayın.asla kötü niyetle demedim.sizler biliyorsunuz sanıyordum.
Melikem niye özür diledin canimm ben dedi bilmiyom öyle okudum isim vermedim sadece okuyunca korktum ama kendimi bunları aklıma getirmiyom bol duan ediyom tbai

Korkma canım bol bol oku 📖
Evet okuyom hep canimmm

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yüzlerce yıllık geleneklere sırf burda muhalefet olacağım diye boş boş yorum yaparsan karşılığını alırsın her yazılana öyle bilmiş bilmiş atlarsan cevabını alırsın burda 2 yorum yazınca kendinizi profesör sanmayın
Sende biraz yavaş ol çok fevrisin üslubun yanlış

Hayırdır ne oluyor burda

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
40 çıkana kadar yalnız kalmayın bebeğinizi yalnız bırakmayın
Bebeğinizi mümkün olduğunca gündüzleri yıkayın
Bebeğinizin yıkanan çamaşırlarını gece asmayın
Eşinize asla yaklaşmayın
Şu an aklıma gelenler bunlar
Sizin anlattiklariniz zaten hurafe insnalar güzel konusmayi deneyin iletisim kurmayı deneyin çok kötü uslubunuz var

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar