40 çıkınca devam eden kanama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemm tarafından oluşturulan 40 çıkınca devam eden kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 472 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 40 çıkınca devam eden kanama
Konbuyu başlatan Gizemm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Eymenin Annesi

Gizemm

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhaba 43 gün oldu sezaryn doğum yaptım normalde bikac hafta önce sadece sarı leke geliyordu sonra regl sonu gibi koyu leke oldu geçen hafta kontrol oldum hersey yolunda ama dün yoğun bı kanama başladı acaba regl dongum mu başladı yoksa başka bişey mi bunu yaşayan var mı

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Kizlar merhaba 43 gün oldu sezaryn doğum yaptım normalde bikac hafta önce sadece sarı leke geliyordu sonra regl sonu gibi koyu leke oldu geçen hafta kontrol oldum hersey yolunda ama dün yoğun bı kanama başladı acaba regl dongum mu başladı yoksa başka bişey mi bunu yaşayan var mı
Regl döngüsüde başlamış olabilir canım

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba benim oldu ilk 20 gün damla damla sonra sarı oldu kırk çıktıktan sonra fazla kanama oldu bende şaşırdım ama regl dönemi başlamış

Nedamet

Kayıtlı Üye
rank
Regl başlamıştır telaslanmayin hiç.Bir hafta-10 günden uzun sürerse doktora gidersiniz.

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Doğum yaptım 15 gün lekelenme olarak geldi 10 gün sonra bir kanamam oldu tam 10 gün boyunca yoğun bir şekilde oldu yani regl döngüsü ve Doğumdan sonra tam atamadığımız pislik gitti iyi birsey yani için temizleniyor olmaması kötü endişelenmene gerek yok 💐

Tüm sayfalar yüklendi.