40. hafta gebelikte kasılma nornal mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde nslhnunl tarafından oluşturulan 40. hafta gebelikte kasılma nornal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 784 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 40. hafta gebelikte kasılma nornal mi
Konbuyu başlatan nslhnunl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

nslhnunl

Kayıtlı Üye
rank
mrb kızlar ben Pazartesi 40haftalık olacam kasılmam ve sırt ağrısı çok var ama öyle abartacak kadar sancım yok ama uzanınca takılı kalıyom kalkamıyorum baya kasılıyorum bu normalmi sizce

uyari :konu başlıklarını düzgün yazınız

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ayşe141722

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah gebeliğin son günlerine gelmişsiniz sancılar çok normal en kısa zamanda bebeğinize kavuşursunuz inşallah 😊

İklim

Kayıtlı Üye
rank
mrb kızlar ben Pazartesi 40haftalık olacam kasılmam ve sırt ağrısı çok var ama öyle abartacak kadar sancım yok ama uzanınca takılı kalıyom kalkamıyorum baya kasılıyorum bu normalmi sizce

uyari :konu başlıklarını düzgün yazı

Knk neye korkuyon bebe yaşına girecek taze gebemisin 40 haftalık olmuşsun 😄😂😂

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank

Kuzum 40 hafta olmuş bugün yarın gelicek bebiş o yüzden normal

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar