Sorum var 40 hafta

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ayshennn tarafından oluşturulan 40 hafta başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 181 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 40 hafta
Konbuyu başlatan ayshennn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan merve92m

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Salam kızlar nasılsız ? Bu gün 40 hafta olduk amma heç ağrım yokk 40+ doğum yapanlar varmı
Ben ilk gebeliğimde tam 40 bitti ertesi gün doğum oldu ikinci gebeliğimde ise 40 + 2 de sezeryan oldu canım
Şimdi 40 haftadan sonra artık bebek bayağı büyümüş oluyor gelişimde tamamlamış oluyor kaka yutma ihtimali falan da yüksek oluyor canım sen ne olur ne olmaz kontrol amaçlı git bir görün istersen ama sadece kontrole git en son ne zaman gittin kontrole

ayshennn

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilk gebeliğimde tam 40 bitti ertesi gün doğum oldu ikinci gebeliğimde ise 40 + 2 de sezeryan oldu canım
Şimdi 40 haftadan sonra artık bebek bayağı büyümüş oluyor gelişimde tamamlamış oluyor kaka yutma ihtimali falan da yüksek oluyor canım sen ne olur ne olmaz kontrol amaçlı git bir görün istersen ama sadece kontrole git en son ne zaman gittin kontrole
Yarın benimkide gelir inşeAllah. Her kes soruyor doğum yaptınmı 😂😂 Her kesde farklı oluyor benim ilk gebeliğim öyle ağrılı falan olmadı doğum da ağrısız sancısız keçecek qaliba😃😃

Tüm sayfalar yüklendi.