Sorum var 40 haftalık gebelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Öznur Çağlar tarafından oluşturulan 40 haftalık gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 308 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 40 haftalık gebelik
Konbuyu başlatan Öznur Çağlar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep41

Öznur Çağlar

Kayıtlı Üye
rank
İlk gebeligim olduğu için .
Ben 40haftalik gebeyim hala doğum gerçekleşmedi , ama doğuma yönelik hiç bir belirti yok sadece bugün habşurunca tuvalete gidip peceteyle silince pembemsi kan geldi. Ama sancı hiç yok. Bana dediler devamlı yürüyüş yap oturma dediler o zamanda tuvaletim geliyormuş gibi hissediyorum ne
yapmam yapmam gerekiyor
Beni aydınlatırsanız sevinirim ne yapmam gerekiyor

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Ben 40haftalik gebeyim hala doğum gerçekleşmedi , ama doğuma yönelik hiç bir belirti yok sadece bugün habşurunca tuvalete gidip peceteyle silince pembemsi kan geldi. Ama sancı hiç yok. Bana dediler devamlı yürüyüş yap oturma dediler o zamanda tuvaletim geliyormuş gibi hissediyorum ne
yapmam yapmam gerekiyor
Nişanın gelmiş canım suyun gelirse doktora gidersin bide ılık duş al veya ılık suda otur iyi gelecektir

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
yapmam yapmam gerekiyor
Canımsın sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah Rabbim olabilir bebek neredeyse doğdu doğacak baskı olduğu için tuvaletin geliyor ve nişanın gelmiş canım suyun gelirse doktora git bebeğinin hareketlerini takip et bende sancım yoktu tuvalete gideckym hastahnede aman sakın ha o bebek değil afedersin idrarın dediler öyle de oldu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

yapmam yapmam gerekiyor
Bu arada normal doğumsa inşallah yani hiç oturma sürekli eğil kalk hareket et yürüyüş yap emin ol doğumun çabuk olur benimki çok sansiciz geçti diyebilirim o sayede birde canım sıcak su açılma sağlar leğene küvete ne varsa su doldur otur duş al

Öznur Çağlar

Kayıtlı Üye
rank
Canımsın sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah Rabbim olabilir bebek neredeyse doğdu doğacak baskı olduğu için tuvaletin geliyor ve nişanın gelmiş canım suyun gelirse doktora git bebeğinin hareketlerini takip et bende sancım yoktu tuvalete gideckym hastahnede aman sakın ha o bebek değil afedersin idrarın dediler öyle de oldu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu arada normal doğumsa inşallah yani hiç oturma sürekli eğil kalk hareket et yürüyüş yap emin ol doğumun çabuk olur benimki çok sansiciz geçti diyebilirim o sayede birde canım sıcak su açılma sağlar leğene küvete ne varsa su doldur otur duş al
Normal doğum istiyorum ama sancı olmadığı için sezeryanda korkuyorum o yüzden normal doğum istiyorum
Zaten hareketliyim yarım saat yürüyüş yapıyorum ama yine sancı yok
Uzanıp ayaklarimi kaldırıp indirsem açılmaya faydası olur mu

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Normal doğum istiyorum ama sancı olmadığı için sezeryanda korkuyorum o yüzden normal doğum istiyorum
Zaten hareketliyim yarım saat yürüyüş yapıyorum ama yine sancı yok
Uzanıp ayaklarimi kaldırıp indirsem açılmaya faydası olur mu
Evet olur tabikide merdiveni dikkatli in çok sıcak su birebir açılma da birde squat hareketi canım çok iyi inşallah normal doğum olur yavruna da sağ salim kavuşursun inşallah canım benim ❤️ squati da dene ama

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar