40 haftayı geçti

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Maviş melek tarafından oluşturulan 40 haftayı geçti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,248 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 40 haftayı geçti
Konbuyu başlatan Maviş melek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Maviş melek

Maviş melek

Kayıtlı Üye
rank
Canlar bir yardımcı olalım 40+5oldum ağrılar var dün nişan denilen leke de geldi ama aşırı duramiycak gibi ağrı değil sizce ne zaman doğum gerceklesir ve 41 hafta olucak nerdeyse bir sıkıntı olurmu nolur yardımcı olun

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Canlar bir yardımcı olalım 40+5oldum ağrılar var dün nişan denilen leke de geldi ama aşırı duramiycak gibi ağrı değil sizce ne zaman doğum gerceklesir ve 41 hafta olucak nerdeyse bir sıkıntı olurmu nolur yardımcı olun
42.haftaya kadar sorun olmaz tabi 41i geçtikten sonra 2 3 günde bir kontrol ediyorlar bebeğin kalp atımını nişan geldiyse bir görün istersen doktora ama ddvlete gidiyorsan hemen doğuma alırlar herhalde

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bazı doktorlar bir problem yoksa 42 ye kadar da bekleyebiliyolar canım sen bebeğinin hareketlerini takip et günde 10 dan az olmamalı sancın gelmesi açılmanın rahat olması için merdiven in çık yürüyüş yap kendini çok yormayacak şekilde hurma ye bol bol sağlıkla kavuş bebeğine 🙏

Esin(defnem)

Kayıtlı Üye
rank
Canım sana bi tavsiye zamanın gelmiş artık banyoya gir kendine güzel bi sicak su yap otur içinde ben ikinci gebeligimde yaptım açılma hem çabuk oluyor hem daha çok oluyor kendinde rahatlarsın 15_20 dakika otur ama sancılarına dikkat et evde dogurayim deme sonra😃Allah yardımcın olsun hayırlı kolay doğum nasip etsin

Fadik

Kayıtlı Üye
rank
Bende nişan gelmişti ama arada ağrılarım oluyordu karnım da belimde hastaneye gitmiştik doktor suyun kanaman olmadığı halde gelme dedi akşamına suyum gelmişti yatış veriyorlar aciilman olana kadar seni bekletiyor kar 41+1 de doğurmuştum

Maviş melek

Kayıtlı Üye
rank
42.haftaya kadar sorun olmaz tabi 41i geçtikten sonra 2 3 günde bir kontrol ediyorlar bebeğin kalp atımını nişan geldiyse bir görün istersen doktora ama ddvlete gidiyorsan hemen doğuma alırlar herhalde
Tsk ederim 🌸
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım sana bi tavsiye zamanın gelmiş artık banyoya gir kendine güzel bi sicak su yap otur içinde ben ikinci gebeligimde yaptım açılma hem çabuk oluyor hem daha çok oluyor kendinde rahatlarsın 15_20 dakika otur ama sancılarına dikkat et evde dogurayim deme sonra😃Allah yardımcın olsun hayırlı kolay doğum nasip etsin
Cok tşk ederim ♥️

Tüm sayfalar yüklendi.