40 haftayı gectik doguramadim. siz kac haftalik dogurdunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mahnur tarafından oluşturulan 40 haftayı gectik doguramadim. siz kac haftalik dogurdunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 577 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 40 haftayı gectik doguramadim. siz kac haftalik dogurdunuz
Konbuyu başlatan Mahnur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan حببتى❤️

Mahnur

Kayıtlı Üye
rank
40+5 günlük hamileyim daha tık yok ne yapmam lazım nasipse normal doğum istiyorum cumaya kadar da doğurmazsam doktor gel dedi sezeryan olmaktn korkuyrm sizler kaç haftalık doğum yap

Moderatör tarafında düzenlendi:

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
40+5 günlük hamileyim daha tık yok ne yapmam lazım nasipse normal doğum istiyorum cumaya kadar da doğurmazsam doktor gel dedi sezeryan olmaktn korkuyrm sizler kaç haftalık doğum yaptnz
Bebeklere kalmış canım benim ilk bebekte doktor Ocak 14dedi Aralık 13 de acil sezaryen doğum oldu bebeğin kalp atışları yavaşlamış ti kimsenin doğumu kimseye benzemiyor canım hakkında hayırlısı olsun inşallah

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
40+5 günlük hamileyim daha tık yok ne yapmam lazım nasipse normal doğum istiyorum cumaya kadar da doğurmazsam doktor gel dedi sezeryan olmaktn korkuyrm sizler kaç haftalık doğum yaptnz
Sabah akşam merfiven cik in hurma ye banyo yap açıklığın olursa suni sancı ile dogurursun insllh cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebeklere kalmış canım benim ilk bebekte doktor Ocak 14dedi Aralık 13 de acil sezaryen doğum oldu bebeğin kalp atışları yavaşlamış ti kimsenin doğumu kimseye benzemiyor canım hakkında hayırlısı olsun inşallah

Bnm ilk kızım 38.4 doğmuştu şimdi 33 haftaligim bebek ters bnde korkuyorum sezeryandan normal doğurmak istyrum insllh dönerde gerek klmaz insllh seninkide istedgn gbi olur cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar