Nerdeyse 40 haftayı doldurduk hala tık yok doğucağına dair normalmi sizce?

• Konbuyu başlatan Nazlıçkrrr
  • Toplam 8 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nazlıçkrrr tarafından oluşturulan Nerdeyse 40 haftayı doldurduk hala tık yok doğucağına dair normalmi sizce? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 704 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nerdeyse 40 haftayı doldurduk hala tık yok doğucağına dair normalmi sizce?
Konbuyu başlatan Nazlıçkrrr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Teyzeleri oğluşum 40 haftalık oldu nerdeyse hala gelicek olduğuna dair bi ses seda yok normalmi acaba böyle olması ilk gebeliğim bilemiyorum ben o yüzden sormak istedim 39 + 5
Bazen 42 haftayı bulabiliyor kuzum. Biraz daha bekle ya da bı kontrile git bak diktorun ne diyor bebiş hareket ediyor mu☺️

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
Teyzeleri oğluşum 40 haftalık oldu nerdeyse hala gelicek olduğuna dair bi ses seda yok normalmi acaba böyle olması ilk gebeliğim bilemiyorum ben o yüzden sormak istedim 39 + 5
Bende ilkini 39+3 te doğurdum ama iri bebekti 40 i beklemedi. Çocuğun zaten doğması gereken en doğal haftalar 39 40. 41 olursa ya suni sancı ile normal ya da sezeryan

İpek'in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Gelir canım inşallah benim de kızım tam 41+2 de dünyaya geldi korkma saati zamanı dolmadan çıkmaz canım içini ferah tut ve merdiven in çık doğum gerçekten de kolay oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar