Nerdeyse 40 haftayı doldurduk hala tık yok?

• Konbuyu başlatan Nazlıçkrrr
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nazlıçkrrr tarafından oluşturulan Nerdeyse 40 haftayı doldurduk hala tık yok? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 360 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nerdeyse 40 haftayı doldurduk hala tık yok?
Konbuyu başlatan Nazlıçkrrr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
Teyzeleri oğluşum 40 haftalık oldu nerdeyse hala gelicek olduğuna dair Bi ses yok bey efendiden normal mi sizce? 39 + 5 günlük olduk bugün
Norml canm bnde 40+3 günlükken doğum yaptım hiç ne ağrım vardı nede başka bişey dogurtmiycam herhalde bn bu cocgu dedim ama geceden kasilmalarim başladı sonrada ağrım geldi şuan 15 günlük. Olduk bile hayirlisyla gelsin senin bebeğinde insalh

Nazzlı

Kayıtlı Üye
rank
Norml canm bnde 40+3 günlükken doğum yaptım hiç ne ağrım vardı nede başka bişey dogurtmiycam herhalde bn bu cocgu dedim ama geceden kasilmalarim başladı sonrada ağrım geldi şuan 15 günlük. Olduk bile hayirlisyla gelsin senin bebeğinde insalh

Ammiiiinn kuzum benim Allah razı olsun inşallah bende beklemedeyim bakalım ne oluyo ne gidiyo 😌

Tüm sayfalar yüklendi.