Tuvalet eğitimi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Tuvalet eğitimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 392 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tuvalet eğitimi
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Kızlar tuvalet eğitimi vereceğim kızıma 1 ay sonra falan ama aklıma takılıyor bazı şeyler mesela burada bazı anneler yatmadan önce sıvı alımını azaltın diyorlar ya yaptırmadan önce süt içiriyorum doğaya ne yapmalıyım içmesin mi gece çiş getirir diye 7 buçuk 8 de akşam yemeği yiyor 9 buçuk 10 da uyuyor

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Canım senin çocuğun bildiğim kadarıyla benim oğlumla yaşıt daha 2 yaş demediler. Şuan erken olabilir konuşmayı çözmesi gerekiyor, tuvaletin ne olduğunu anlaması gerekiyor, mama, süt, yemek öğünlerini aksatmaman gerekiyor. Birkaç kere gündüz bezini çıkar dene bakalım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar tuvalet eğitimi vereceğim kızıma 1 ay sonra falan ama aklıma takılıyor bazı şeyler mesela burada bazı anneler yatmadan önce sıvı alımını azaltın diyorlar ya yaptırmadan önce süt içiriyorum doğaya ne yapmalıyım içmesin mi gece çiş getirir diye 7 buçuk 8 de akşam yemeği yiyor 9 buçuk 10 da uyuyor
Kaç yaşında şu an tam olarak

Canım senin çocuğun bildiğim kadarıyla benim oğlumla yaşıt daha 2 yaş demediler. Şuan erken olabilir konuşmayı çözmesi gerekiyor, tuvaletin ne olduğunu anlaması gerekiyor, mama, süt, yemek öğünlerini aksatmaman gerekiyor. Birkaç kere gündüz bezini çıkar dene bakalım
Anladım canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaç yaşında şu an tam olarak
2 yaşına 3 ay var canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kız doğa daha küçük değil mi .

Y

Yunus emre

Guest
Pisikoloklar 2 yasindan önce cocuklara tuvalet egitimi vermeyin diyolar canim cocuklari olumsuz etkileye biliyormus ve daha cok korkuyolarmis tuvaletten ama naparsin gunduzleri tuvalet sarkisi falan dinlet yada anlat bu durumu ama iki yasindan once baslama benim oglum iki yasina girdi daha yeni basliycaz bizde insallah ama yinede senin tercihin tabiki

Pisikoloklar 2 yasindan önce cocuklara tuvalet egitimi vermeyin diyolar canim cocuklari olumsuz etkileye biliyormus ve daha cok korkuyolarmis tuvaletten ama naparsin gunduzleri tuvalet sarkisi falan dinlet yada anlat bu durumu ama iki yasindan once baslama benim oglum iki yasina girdi daha yeni basliycaz bizde insallah ama yinede senin tercihin tabiki
Bende 2 yaşında düşünüyorum canım ama işte gece uykusuna yaptırmadan süt içiyor bu gece çişi getirir ne yapayım mesela geceleri çişe kaldırınca alışıp sürekli kalkıyor diyen de var ne yapacağımı şaşırdkm

Kız doğa daha küçük değil mi .
3 ay sonra 2 yaşına girecek teyzesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bende 2 yaşında düşünüyorum canım ama işte gece uykusuna yaptırmadan süt içiyor bu gece çişi getirir ne yapayım mesela geceleri çişe kaldırınca alışıp sürekli kalkıyor diyen de var ne yapacağımı şaşırdkm

3 ay sonra 2 yaşına girecek teyzesi
Daha küçük kuzum kayra 2 hafta önce girdi 2 yaşına biz bazı şeyleri bildiği halde başlatmadık . Biraz daha bekle Allah göstermeisn korkarsa fobi filan oluşur minikte

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar