Sorum var 40 meselesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebranur kel tarafından oluşturulan 40 meselesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,216 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 40 meselesi
Konbuyu başlatan Ebranur kel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan EsKa

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar öncelikle bayramınız kutlu olsun. 40'miz hala çıkmadı ama evde durmaktan sıkıldım bayram ziyaretine gitsem ne olur?
İyi bayramlar canım. Valla eskidenmiş 40 gün bekliceksin kapı dışarı çıkmıcaksın diye günümüzde kimse bunu uygulamıyor ki kimse beklemiyor çıkıyor bana da batıl inanç geliyor. Kendini iyi hissediyorsan git bence sana da iyi gelir

EsKa

Kayıtlı Üye
rank
hayırlı bayramlar. bence hiç çıkma havalar zaten dengesiz evet bebeklerin her hava koşulunq alışması iyi bir şey; ama seninki daha çok körpe. riske atma derim ben. gideceği ortaöda başka insanların da nefesini soluyacak. bırak anasının koynunda senin kokunu solusun. ben lohusayken korona olmuştum, haline şükret çıkamıyorum dışarı falan diye hiç üzülüp sıkılma 😌

Ebranur kel

Kayıtlı Üye
rank
hayırlı bayramlar. bence hiç çıkma havalar zaten dengesiz evet bebeklerin her hava koşulunq alışması iyi bir şey; ama seninki daha çok körpe. riske atma derim ben. gideceği ortaöda başka insanların da nefesini soluyacak. bırak anasının koynunda senin kokunu solusun. ben lohusayken korona olmuştum, haline şükret çıkamıyorum dışarı falan diye hiç üzülüp sıkılma 😌
Orasi öyle ama sürekli buraya misafir geliyor birde benden hizmet bekliyorlar bebeğimle bile ilgilenemiyorum kayinvalidem sürekli elimden alıyor

ASlan_anası

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar öncelikle bayramınız kutlu olsun. 40'miz hala çıkmadı ama evde durmaktan sıkıldım bayram ziyaretine gitsem ne olur?
Seninde canım. Ben 40 meselesine inanmıyorum ama bence hastalık var bağışıklık düşük bi bebek var en azından insanlardan uzak bir yerde gezmeni taysiye ederim havalar zaten düzensiz yani sonrasında başın ağrımasın çocuğu birakabilecegin biri varsa doyur çık gez 1 saat vs süt saati gelmeden yada eşinle sen bebeğin sakin bir yere gidin

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Yirmi gün geçtiyse çık dolaş bence saglikocagina filan da gidiliyor sonuçta ama insan içine karışma derim tenha yerlerde gez gezeceksen bnm fikrim hem hala hastalık var hem vücut direncin dusuktur daha

Kaya66

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilk oglumda eve geldim üstümü degistirdim kaynanama gittim ikinci oglumda hastaneden ciktim anneme gittim aksama kadar orda kaldim kizimda hastaneden ablama gittim orda kahvalti yaptim eve gittim sonra büyük oglumu kresden aldim carsiya gezmeye gittim. Ben hep ciktim disariya sorun olmadi herkez kendisi bilmesi gerekiyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar