40 uçurma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Aysem tarafından oluşturulan 40 uçurma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,620 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 40 uçurma
Konbuyu başlatan Aysem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysem

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kizlar yarın tam 40.gunumuz kırk uçurma adetini yapan var mı aranızda yaptıysanız neler koydunuz suya kırk taş altın vs ailemden uzaktayım eşimle cikarcaz sizlere de sorayım dedim
Oyy maşallah minik prensese 😍😍. Bizim de daha 12 günümüz var kırk için 🤭🤭bende burda bekleyğm annem çok heves ediyor onunla yaparım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar yarın tam 40.gunumuz kırk uçurma adetini yapan var mı aranızda yaptıysanız neler koydunuz suya kırk taş altın vs ailemden uzaktayım eşimle cikarcaz sizlere de sorayım dedim
Kuzum ben sadece 40 tas su döktüm başına besmele ile.o kadar

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Oyy maşallah minik prensese 😍😍. Bizim de daha 12 günümüz var kırk için 🤭🤭bende burda bekleyğm annem çok heves ediyor onunla yaparım
Benm annemde çok heves etti de eşim bensiz duramadi😂😂 geldim evime zaman çabuk geçiyor canm daha bikac ay öncesine kadar korkularım vardı çok şükür sağlıkla kızıma kavuştum burda sen ve destek olan bütün annelerden Allah razı olsun 🤲🥰♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum ben sadece 40 tas su döktüm başına besmele ile.o kadar
Canım Bende dua okuyup besmele çekerek su dökerim rabbim uzun ömür versin çocuklarımıza

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Benm annemde çok heves etti de eşim bensiz duramadi😂😂 geldim evime zaman çabuk geçiyor canm daha bikac ay öncesine kadar korkularım vardı çok şükür sağlıkla kızıma kavuştum burda sen ve destek olan bütün annelerden Allah razı olsun 🤲🥰♥️

Canım Bende dua okuyup besmele çekerek su dökerim rabbim uzun ömür versin çocuklarımıza
Ayy benim eşimde artık dön diyor dedim çocuğun Kırkı çıksın geliyorum diye inşallah bu ayın 20sinde dönevem Allah'tan bir şey olmads nerdeyse 4 aydır burdayım 😂😂. Anneme kalsa yok biraz daha zaman geçsin modunda. Senden de Allah razı olsun kuzum 😘♥️

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Ayy benim eşimde artık dön diyor dedim çocuğun Kırkı çıksın geliyorum diye inşallah bu ayın 20sinde dönevem Allah'tan bir şey olmads nerdeyse 4 aydır burdayım 😂😂. Anneme kalsa yok biraz daha zaman geçsin modunda. Senden de Allah razı olsun kuzum 😘♥️
Ah ahh keske bende kalabilseydim anne gibisi yok bu zamanlarını tek geçirmek zorunda kaldım 😂😂 eşim izmir'e gitmeyim diye kahvemi bile yapıp getiriyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Ah ahh keske bende kalabilseydim anne gibisi yok bu zamanlarını tek geçirmek zorunda kaldım 😂😂 eşim izmir'e gitmeyim diye kahvemi bile yapıp getiriyor
Hahaha maşallah kuzum.. cidden anne gibisi yok o erken doğum riski olduğu 3 ay boyunca nnem baktı 🤲🏻Allah razı olsun eşim görmeye gelebildi sadece tabi annemin yanına gelene. Kadqr fa eşim baktı 😂😂gebeliğim de herkes bana baktı maşallah ekmek elden su gölden yaşadım

Ebranur kel

Kayıtlı Üye
rank
40 tane taş koyduk suyun içine biraz da gül yaprakları koyduk canım sure okuudk ihlas süresi her tas dökülmesinde sudan biraz kendime ayırdım onun üzerine su doldurup öyle kirkimizi cıkardık

Hafsanur

Kayıtlı Üye
rank
Valla ben iki kiz8mdada cikarmadim kirk filan

Valla ben iki kiz8mdada cikarmadim kirk filan
Öyle şeye inanmiyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Amin inşallah kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.