Sorum var 40li kadın yalnız bırakılmaz?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde GülşahT tarafından oluşturulan 40li kadın yalnız bırakılmaz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 795 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 40li kadın yalnız bırakılmaz?
Konbuyu başlatan GülşahT
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Biliyorum o tatlıyı ohhh misd
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yoruluyom tükenmişlik sendromu yaşıyorum daha iftar yapmadım sofra hazırdı kız durmadı sonrada iştahım kacti

Hiç durmuyor hic
Bende bilmiyordum yeni denedim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Biliyorum o tatlıyı ohhh misd

Yoruluyom tükenmişlik sendromu yaşıyorum daha iftar yapmadım sofra hazırdı kız durmadı sonrada iştahım kacti

Hiç durmuyor hic
Kız daha bişey yemedin mi

nisabr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doğum yapan kadın 40 i çıkana kadar yalnız kalmazmis, annem yanım da en fazla 3 gün kalabilirim dedi sonra bize getiririm kalırsın kirkin çıkana kadar diyor. Ama eşim bunu kabul etmez annemde de en az 3 gün kalabilirim sonrasında yine eve gelmem gerekiyor. Ama annem korkuyor . Eşimin uykusu çok ağır bu yüzden eşimle yalnız bırakmam istemiyor. Ne yapicam bilmiyorum haftaya doğum ama benim aklım şimdiden buna yoruluyor. En yakınımda kayinvalidem var ama onla aramız bu aralar iyi değil. Ondan yardım istemek istemiyorum.
40 li kadınlar nefsedir. O zaman o kadar temiz oluyorsun ki iyi kötü tüm varlıkları görebilme ihtimalin var o yüzden yalnız birakilmamak gerekiyor bende ev üstündeyim aynı odada ilk iki üç gün hem eşim hem kayınvalidem vardı uyuduk beraber😁

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doğum yapan kadın 40 i çıkana kadar yalnız kalmazmis, annem yanım da en fazla 3 gün kalabilirim dedi sonra bize getiririm kalırsın kirkin çıkana kadar diyor. Ama eşim bunu kabul etmez annemde de en az 3 gün kalabilirim sonrasında yine eve gelmem gerekiyor. Ama annem korkuyor . Eşimin uykusu çok ağır bu yüzden eşimle yalnız bırakmam istemiyor. Ne yapicam bilmiyorum haftaya doğum ama benim aklım şimdiden buna yoruluyor. En yakınımda kayinvalidem var ama onla aramız bu aralar iyi değil. Ondan yardım istemek istemiyorum.
Yardıma ihtiyacı olduğu için birde lohusayken biraz daha hassas ve psikolojik olarak daha yorgun oluyorsun o yüzden yanlız kalmamak gerekiyor ben 3. Çocuğumu doğurduktan sonra eve geldiğim gün yanlız kaldım annem gelemedi kaynanam hiç gelmedi o yüzden 40 gün boyunca tek kaldım ilk bebeğinse alışana kadar biri yanında olsa iyi olur bence

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yok

Bu kız durmayınca benim iştahım olmuyor bide oğlum com felaket yaramaz hayatımdan bikiyom bazen
Kıyamam sana kuzum ya rabbim yardımcın olsun seni çok iyi anlıyorum
Geçecek bugünlerde inşaallah canım benim

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Ben iki dogumumdada hep tek başımaydim hiç bir şey olmadı bol bol dualar ok

Tüm sayfalar yüklendi.