Sorum var 40li kadın yalnız bırakılmaz?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde GülşahT tarafından oluşturulan 40li kadın yalnız bırakılmaz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 798 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 40li kadın yalnız bırakılmaz?
Konbuyu başlatan GülşahT
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doğum yapan kadın 40 i çıkana kadar yalnız kalmazmis, annem yanım da en fazla 3 gün kalabilirim dedi sonra bize getiririm kalırsın kirkin çıkana kadar diyor. Ama eşim bunu kabul etmez annemde de en az 3 gün kalabilirim sonrasında yine eve gelmem gerekiyor. Ama annem korkuyor . Eşimin uykusu çok ağır bu yüzden eşimle yalnız bırakmam istemiyor. Ne yapicam bilmiyorum haftaya doğum ama benim aklım şimdiden buna yoruluyor. En yakınımda kayinvalidem var ama onla aramız bu aralar iyi değil. Ondan yardım istemek istemiyorum.
Cnm bende kaynanamla yasiyom 40 çıkana kadar aynı evdeydik ama ben çok korkmuştum Allah kimsenin başına getirmesin yani kaynanamlar yanımdaydilar ama yinede korktum inssalh bidaha görmem bende hamileyim lohusalık dönemini dusunuyom😟ama içini ferah tut dua oku hep tlfonu da Kur'an Kerim kelimeler çıksın öyle uyu

Tüm sayfalar yüklendi.