41+1 doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ruşen tarafından oluşturulan 41+1 doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,343 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 41+1 doğum
Konbuyu başlatan Ruşen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
41 haftayı da geçtim kızım gelmiyor hiç bi belirti yok doğum kanalına girmiyo bebek doktora gidiyorum şimdi sezeryan olcam mecbur çok korkuyorum lütfen dua edermisiniz
Dualarimiz seninle guzelimm🤲🤲 boylesi hayirliymıs kuşum üzülme normal dogum olsaydi belki kotu seyler olacakti rabbim boyle nasip etmis sag saglim kavusun insallah guzel haberlerini bekliyoruz 🥰🤗

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
41 haftayı da geçtim kızım gelmiyor hiç bi belirti yok doğum kanalına girmiyo bebek doktora gidiyorum şimdi sezeryan olcam mecbur çok korkuyorum lütfen dua edermisiniz
42. Haftada normal doğum yapılıyor ama daha ilerisini bilemiyorum birde bebeğin durumuna bağlı hayırlısı olsun inşallah hakkında

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Ay en kolay şekilde kavuş bebeğine canim günmu alacaksın bugün mü sezeryan olacaksın sağlıkla kurtulun yerini sevmiş demek ki 😀

Tüm sayfalar yüklendi.