Sorum var 41 hafta 😣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yenibebe tarafından oluşturulan 41 hafta 😣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 670 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 41 hafta 😣
Konbuyu başlatan Yenibebe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan hayriye89

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yarın 41im yatışım yapılacak suni verilecek çok korkuyorum içimde sıkıntı var kendimi ferahlatamıyorum lütfen dualarınzda benide bulundurun sağ salim sağlıkla oğlumu kucağıma alayım 🙏🏼😣
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah sende bol bol meryem suresi oku canm korkma Allah yardım ediyor inşallah

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yarın 41im yatışım yapılacak suni verilecek çok korkuyorum içimde sıkıntı var kendimi ferahlatamıyorum lütfen dualarınzda benide bulundurun sağ salim sağlıkla oğlumu kucağıma alayım 🙏🏼😣
Bende senle aynı durumu yaşadım canm suni aldım 41 .hafta da kendi sancım yoktu . O kadar hızlı geçiyor ki zaman ben sabah sekizde suni sancı aldım akşam sekizde doğumum oldu açıklık on santime ulaştı İnanki Allah yardımcı oluyor son iki saat az zorlanırsın ama hiç korkma bebeğin doğduğu saniye yüzünde bir gülümseme olur ben o dakka doğumu unutup kahkaha atmıştım ebeler de bana gülüyordu artık oğlum o kadar tatlı baktı ki bana herşeyi unuttum . Allah yardımcın olsun inşallah kolay bir doğum olur

Yenibebe

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bol bol dua et Rabbim kolay dgum nasip etsin Saglkla kucagına al inş
İnşallah canım amin 🙏🏼
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah sende bol bol meryem suresi oku canm korkma Allah yardım ediyor inşallah
dilerim çok kolay olur ve sağlıklı olur 🙏🏼
Rabbim sağlıkla kucağına versin cnm tabi dua ederim bende suni çektim nst odasında çok dua etim
Allah herkese yardım etsin hele içinde bi gram bile korku olanlara daha çok çünkü bu çok kötü bi duygu 😣🙏🏼
Bende senle aynı durumu yaşadım canm suni aldım 41 .hafta da kendi sancım yoktu . O kadar hızlı geçiyor ki zaman ben sabah sekizde suni sancı aldım akşam sekizde doğumum oldu açıklık on santime ulaştı İnanki Allah yardımcı oluyor son iki saat az zorlanırsın ama hiç korkma bebeğin doğduğu saniye yüzünde bir gülümseme olur ben o dakka doğumu unutup kahkaha atmıştım ebeler de bana gülüyordu artık oğlum o kadar tatlı baktı ki bana herşeyi unuttum . Allah yardımcın olsun inşallah kolay bir doğum olur
ben kızımı da böyle 41 de suniye doğurdum dediğin gibi benimde yaklaşık 8 saat sürdü suni sancı son 2 saat etkiliydi tecrübe ettiğim için sanırsam daha da kötüyüm bilmiyorum sanki doğumdan sonrasını hayal edemiyorum çok ölüm korkum var içim bi değişik

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Tabiki de ederiz canım benim sağ salim kucağına alırsın inşallah canım benim inşallah 💕 kuzu ilk çocuğun mu ? Bebeğin için değer ne yapalım keşke kendi gelseydi daha iyiydi ama olsun sonunda ona kavuşacaksin

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım amin 🙏🏼

dilerim çok kolay olur ve sağlıklı olur 🙏🏼

Allah herkese yardım etsin hele içinde bi gram bile korku olanlara daha çok çünkü bu çok kötü bi duygu 😣🙏🏼

ben kızımı da böyle 41 de suniye doğurdum dediğin gibi benimde yaklaşık 8 saat sürdü suni sancı son 2 saat etkiliydi tecrübe ettiğim için sanırsam daha da kötüyüm bilmiyorum sanki doğumdan sonrasını hayal edemiyorum çok ölüm korkum var içim bi değişik
Amin canım rabbim kolaylık versin inşallah

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bol bol dua et canım her şey bir an önce olup bitsin inşallah rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻

Tüm sayfalar yüklendi.