4aylık bebek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde D❤H❤L tarafından oluşturulan 4aylık bebek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 363 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 4aylık bebek
Konbuyu başlatan D❤H❤L
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ipekdilan123

Ipekdilan123

Kayıtlı Üye
rank
4 aylık bebeğin bir guni nasıl geçer
13.00 13.30 arası uyanıyor kıyafetlerini degstryorum, yüzünü ellerini temizliyorum biraz oyalanmaya başlıyor sıkılınca kucak istiyor sonra 3 gbi yarim saat uyuyor geri kalkıyor oyalanıyor sıkılıyor bazen kucak veya konuşma yapıyorum sonra yarim saatlik uyku sonra geri uyanıyor o sıra akşam yemeği vaktim tv den kukuli açıyorum sesi ve rengi ilgisini çekiyor sonra geri yarim saat uyku bi bakıyorum saat 00.00 olmuş sonra 1.30 a kadar mızmızlanıyor uykusu gelmiş oluyor sallıyorum veya emerken uyuyor sonra emme dışı kalkmiyor

D❤H❤L

Kayıtlı Üye
rank
13.00 13.30 arası uyanıyor kıyafetlerini degstryorum, yüzünü ellerini temizliyorum biraz oyalanmaya başlıyor sıkılınca kucak istiyor sonra 3 gbi yarim saat uyuyor geri kalkıyor oyalanıyor sıkılıyor bazen kucak veya konuşma yapıyorum sonra yarim saatlik uyku sonra geri uyanıyor o sıra akşam yemeği vaktim tv den kukuli açıyorum sesi ve rengi ilgisini çekiyor sonra geri yarim saat uyku bi bakıyorum saat 00.00 olmuş sonra 1.30 a kadar mızmızlanıyor uykusu gelmiş oluyor sallıyorum veya emerken uyuyor sonra emme dışı kalkmiyor
Ay ne guzel anlattınız Ara sıra nasıl zaman geçirecğimi bilemiyorum uyanık olduğu zaman hele bi bahar gelsin dışarıda gezdirmeyi çok istiyorum

Ipekdilan123

Kayıtlı Üye
rank
Ay ne guzel anlattınız Ara sıra nasıl zaman geçirecğimi bilemiyorum uyanık olduğu zaman hele bi bahar gelsin dışarıda gezdirmeyi çok istiyorum
Bende baharı bekliyorum bu aralar çok soğuk pek dışarı çıkamıyoruz ama bahar geldiğinde alıp cikicam apartmanın onu bahce, yürüyüş yapılacak yollar var düz yol çocuk dışarıyı görsün biraz bekliyorum bakalim☺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar