5+4 haftalık ama kese yok 😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hü_meyra tarafından oluşturulan 5+4 haftalık ama kese yok 😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,439 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 5+4 haftalık ama kese yok 😢
Konbuyu başlatan Hü_meyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Hü_meyra

Kayıtlı Üye
rank
5+4 haftalık hamileyim bgn kese ve kalp atışını duymamız lazım ama kese yok doktor olması lazım dedi tekrar kan tahlili istedi alttan muane edicem dedi çok korkuyorum neden kese yok sizce 🥺

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Canim bu konuda buraya cok yaziliyor belki okumussundur hepsinde bende basimdan geceni yaziyorum ayni sekilde😂😂😂.

kan verdim gebelik cikti ama kese gorunmedi bir daha kan verdim. Doktor aradi 960 degerin 5 haftalik felansin gorunmeyisi normal dedi. Bir hafta sonra gittim 6 haftalikken felan alttan gorundu muy. Kese gorundu.

Korkma ben 8. Haftaya kadar surekli alttan muy. Oldum. Zaten ustten gorunmez ki 5,6 haftalıkken.

Hü_meyra

Kayıtlı Üye
rank
Gittim doktora degerlerin çok yükselmemiş dedi alttan muane yaptı rahimde kese var dedi ama düşme durumu bir tık önde dedi haftaya perşembeye kadar düşme olmazsa ultrasonda görünmesi lazım dedi eger olmazsa görünmezse ve kese büyümez ise kürtaj gibi görünüyor dedi

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Gittim doktora degerlerin çok yükselmemiş dedi alttan muane yaptı rahimde kese var dedi ama düşme durumu bir tık önde dedi haftaya perşembeye kadar düşme olmazsa ultrasonda görünmesi lazım dedi eger olmazsa görünmezse ve kese büyümez ise kürtaj gibi görünüyor dedi
Değeri yükselmediyse sağlıksız gebelik diyo ama Allahtan ümit kesilmez inşallah

Gülşah006

Kayıtlı Üye
rank
5+4 haftalık hamileyim bgn kese ve kalp atışını duymamız lazım ama kese yok doktor olması lazım dedi tekrar kan tahlili istedi alttan muane edicem dedi çok korkuyorum neden kese yok sizce 🥺
Korkma canım geç döllenir daha erken 6 haftada anca kese oluşur kiminin erken oluşuyor ama bu normal 6 7 kese oluşur korkma doktor daha yeni demedimi.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım 5 haftalıkken kese zor görünüyor zaten kalp atışlarını duymayı nasıl beklemiş dr anlamadım 🙄 bunu biz bile biliyorken drun anormal gibi davranıp seninle öyle konuşup korkutmasına anlam veremedim 8 9 haftaya kadar süresi var bebeği görüp kalp atışını duymanın. Ki dış gebelikte bile kese oluyor farklı bi dra görün istersen sen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar