Sorum var 5 aylık gebelik kilo alımı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ravzanin annesi tarafından oluşturulan 5 aylık gebelik kilo alımı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 431 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 5 aylık gebelik kilo alımı
Konbuyu başlatan Ravzanin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar nasılsınız ben 5 aylık oldum çok şükür ☺️bebeğimi 3.hamileligim olduğu icinmi ne çok fazla hissediyorum ama sadece 1 kilo almışım haftaya doktro gitcem sorucm inş ama normalmi? Diğerlerinde çok kilo almıştm bu zamana...
Kuzum.her gebelik bir olmaya biliyor ben oglumda cok aldim ama kizimda nerdeyse hic almadim tek saglikli olsunlar 🥰

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar nasılsınız ben 5 aylık oldum çok şükür ☺️bebeğimi 3.hamileligim olduğu icinmi ne çok fazla hissediyorum ama sadece 1 kilo almışım haftaya doktro gitcem sorucm inş ama normalmi? Diğerlerinde çok kilo almıştm bu zamana...
Bence normal canim ya ben 10 kilo aldim da noldu şimdi vermeye çalışıyorum gitmiyor birtürlü 😁

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Çok şükür kuzum sen nasılsın
Bende son aylara kadar hiç kilo almazdım kuzum ilk gebeliğimde 8 ikinci gebeliğimde 4 kilo almıştım sadece

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Canım 27 haftayı doldurdum 1 kilo almışım. Bebek kilo alıyor ama bende kilo olmuyor

Tüm sayfalar yüklendi.