5 bucuk aylik bebek Ekgida

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Yillariminhasreti tarafından oluşturulan 5 bucuk aylik bebek Ekgida başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,308 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 5 bucuk aylik bebek Ekgida
Konbuyu başlatan Yillariminhasreti
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Yillariminhasreti

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar tatlis anneler ek gida hakkinda bilgi verirmisiniz 5 bucuk aylik olduk yogurt vermek istiyorum hergunmu mayalicam ve gunde illa 1 kasikmi verilmesi gerekiyo yeni anneyim cevaplarinizi verip aydinlatirsaniz sevinirim🥰💕

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar tatlis anneler ek gida hakkinda bilgi verirmisiniz 5 bucuk aylik olduk yogurt vermek istiyorum hergunmu mayalicam ve gunde illa 1 kasikmi verilmesi gerekiyo yeni anneyim cevaplarinizi verip aydinlatirsaniz sevinirim🥰💕
Ben ilk çocuğumda yeni doğduğundan belli bir damla bir damla reçel çorba fln veriyordum 2 3 aylıkken yoğurt veriyordum bi sorun yaşamadım bu bebeğimde de aynısını yapcam inşaallah

Yillariminhasreti

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilk çocuğumda yeni doğduğundan belli bir damla bir damla reçel çorba fln veriyordum 2 3 aylıkken yoğurt veriyordum bi sorun yaşamadım bu bebeğimde de aynısını yapcam inşaallah
Canim tazemi mayaliyordun gunde kac tatli kasigi? Hani ilk gun cay kasigi 2.gun tatli 3.gun yemek kasigi kurali varmi yogurt icin yoksa yedigi kadarmi

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Hergun mayalanmaya gerek yok bence bir hafta tüketebilir yoğurdu. Ve bir kaşık yeterli sadece yoğurt deil sebzeleride baslayabilirsin azar azar ara öğün seklinde

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben taze mayalıyorum 2 3 günde bi su bardagı. Hergün yedipş kadar veriyorum zaten cok yiyemezler mideleri küçük ılık olsun hatta ben seker atıyorum yoksa yemiyorlar. Eline ayagına dolasanın yoksa 2 3 günde bi bardak mayalayabilirsin. Vaktin yoksa haftalıkta olur sorun yok yani.

Yillariminhasreti

Kayıtlı Üye
rank
Yediği kadar minik bir kase evde kapıdan geçen sütçüden inek sütü alıp mayalıyorum bitene kadar yiyoduk bebeğimde veriyordum borcam tencere de
Şifa olsun ins saol canim🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım ben taze mayalıyorum 2 3 günde bi su bardagı. Hergün yedipş kadar veriyorum zaten cok yiyemezler mideleri küçük ılık olsun hatta ben seker atıyorum yoksa yemiyorlar. Eline ayagına dolasanın yoksa 2 3 günde bi bardak mayalayabilirsin. Vaktin yoksa haftalıkta olur sorun yok yani.
Saol kuzum seker kat dedi annemde zarari olmazmiki dedim ..2 gun ayni yogurdu yer dimi bisey olmaz😊

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben 1 litre sütten mayalıyordum 3 kavanoz çıkıyordu. Hem bebeğe hem kendime kullanıyordum. Yoğurtta kural uygulamadım kaseye koyup veriyordum ne kadar yerse, benimki fazla oburdu asla durmak bilmiyordu😅 yediği kadar ver yesin

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Walla kuzum biz 3 aylıktan sonra yoqurda başladık taze taze mayaladım hep.. Bide meywe püresi.. 4 ayın sonunda artık ben ne yendiysem tattırdım 5 ayın ortasında ne yediysem yedirdim özel şeyler yapmadım çok şükür herşey yiyor şuan 6 bitecek bi kaç qüne

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar