Sorum var 5 hafta 6 günlük te hastaneye gittim sadece kese göründü, doktor 1 hafta sonra tekrar çağırdı, sadece kese görünmesi normal mi?

• Konbuyu başlatan Ebuş
  • Toplam 18 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebuş tarafından oluşturulan 5 hafta 6 günlük te hastaneye gittim sadece kese göründü, doktor 1 hafta sonra tekrar çağırdı, sadece kese görünmesi normal mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 514 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 5 hafta 6 günlük te hastaneye gittim sadece kese göründü, doktor 1 hafta sonra tekrar çağırdı, sadece kese görünmesi normal mi?
Konbuyu başlatan Ebuş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ebuş
E

Ebuş

Guest
Canım normal daha çok küçük sen 8 veya 9 haftalarda kalp atışı duyulur o zaman git birde görünür inşallah minik bebek
İnşallah 🤲🤲🌺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende de ayni sorun var 6+0 da gittim kese gorundu 5+5 ile uyumlu dedi doktor bebek veya kalp atisi gorunmedi bir hafta on gun sonra gel dedi ama pazartesi gitsem gorur muyum diye duusnuyorum 6+4 oluyor

İnşallah 🤲🤲🌺

Bende de ayni sorun var 6+0 da gittim kese gorundu 5+5 ile uyumlu dedi doktor bebek veya kalp atisi gorunmedi bir hafta on gun sonra gel dedi ama pazartesi gitsem gorur muyum diye duusnuyorum 6+4 oluyor
Valla bende heyecanla bekliyorum perşembe günü gidicem 1 hafta geçmiş olucak , bakalım artık

İnşallah 🤲🤲🌺

Valla bende heyecanla bekliyorum perşembe günü gidicem 1 hafta geçmiş olucak , bakalım artık

İnşallah 🤲🤲🌺

Benim de perşembe günü 6+6 olucak 😊

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.